2726
میاد اون روزی ک از ته دل بخندم؟

به خدا میاد  قسم میخورم   منم مث تو بودم  خواهرمم مث تو بود قووول میدم با دارو از این رو به اون رو میشی  از زندگیت لذت واقعی میبری  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
نگو اینو فراری های سوری توی ترکیه دارن اعضای بدنشونو میفروشن تا به بچه عاشون غذا بدن دارن یه بچه ر ...

در ضمن این چه کار مسخره ای هست که می گن بدتر از خودت رو نگاه  کن و خدا رو شکر کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتتتتتتتتتتتتتتتما عزیزم🤗 خدا کمکت میکنه  دستاتو ببر بالا و بگو دستمو بگییییییییر  عزی ...

مشکلم روح درد و زجر کشیدمه ک داره زجر میکشه من واقعا میفهممش حتی توی خواب هم دارم زجر میکشم

اره اره اخرش تموم میشه تموم میشه

آره عزیزم تموم میشه ولی اینکه چجوریم تموم بشه مهمه 

تو نویسنده داستان زندگی خودتی هر چی تو بخوای همون می‌شه پس قشنگ بنویسش با انرژی بنویس پاشو از نو زندگیتو بسازش مث یه تولد دوباره اصلا همین که امشب شب نیمه شعبانه اومدی با بقیه درد و دل یه نشونه اس که قراره همه چی برات قشنگ رقم بخوره

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2728
میاد اون روزی ک از ته دل بخندم؟

حتتتتتتتتتتتتتتتما

بیست سال انننننننننقدررررررر کمه که فکر کن همین الان و همین امشب تازه به دنیا اومدی

تازه راه رفتن رو بلدی حرف ژدن روبلدی غذاخوردن و دستشویی کردنم بلدی شیر مامانتم دیگه نمیخوری واکسناتم زدی الفبارم یاد گرفتی نوشتنم بلدی

پس از بچه ای که تازه به دنیا اومده هفت سالم جلویی

از همین الان هرررررجور لازمه زندگی کن

گذشته رو فراموش کن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
حتتتتتتتتتتتتتتتما بیست سال انننننننننقدررررررر کمه که فکر کن همین الان و همین امشب تازه به دنیا او ...

اللن یجوریم ک اگ کلید بهشت هم بهم بدن خوشحال نمیشم

در ضمن این چه کار مسخره ای هست که می گن بدتر از خودت رو نگاه  کن و خدا رو شکر کن

چون اگه همیشه بخوایم بهتر از خودمونو نگاه کنیم بازم یه بهتری هس که بخوایم حسرتشو بخوریم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

عزیزم چون خوشبختی فقط یک حسه

چسز واقعی ای نیست که وجود خارجی داشته باشه

پس اگر نفر دوم پولدار جهان باشی میتونی بالاترت رو نگاه کنی و بگی وای یکی هست پولش دوبرابر منه

میتونی هم پایین رو نگاه منی و بگی اوه خیلی چیزا نن دارم مه دیگران ندارن

کاملا یک حسه

خودت انتخاب میکنی شاد باشی با ناراحت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
اللن یجوریم ک اگ کلید بهشت هم بهم بدن خوشحال نمیشم

میفهمم

سعی کن نقش خودتو تواین دنیا پیدا کنی

یه جایی که بتونی مرهم زخم کسی بشی

یکم از ظلم  کم کنی

مدافع مظلومی باشی

الان نگاه کن خیلیا دارن به سیل زده ها کمک میکنن و شاد میشن

توی اوت لجنا شادیشونوپیدا کردن چون مفیدن

یه فامیل داشتیم خودشو سوزوند.بعد قبل از مرگش با بالای هفتاد هشتاد درصد سوختگی رفته بودن اقوام مثل چی پشیمون بود میگفت نمیرم من.من فقط خواستم بترسونم.و یکی دوروز بعد مرد.صادق هدایت نویسنده بوف کور و کتابایی از این قبیل بالای ده بار خودکشی ناموفق داشت.وهر سری میگفت خوبه زنده ام اخرین باری که خودشو کشت و مرد در حال نجات خودش بوده که مرده.بدون خودکشی بدترین و احمقانه ترین کاری که میشه کرد.و فکرش مقطعیبه سراغ بعضیا میره که خیلی زود پشیمون میشن.و همه میگن دیوانه بود خودشو کشت چون الان دیگه ثابت شده کسایی که اینکارو میکنن واقعا مشکل روانی حاد دارن.حالا هرطور راحتی.و من الله توفیق

بخاطر گناهی ک نکردم مجازات شدم

هرچند سخته ولی تو‌قوی تر از اینی که دیگران بتونن از پا درت بیارن

تو همون حضرت مریمی که بخاطر گناه ناکرده تبعید شد و فحش خورد

تو همون اسیه هستی که تو قصر فرعون گرفتاربود

همون حضرت خدیجه ای تو شعب ابی طالب

هم‌ون نرجس خاتونی که اسیر گرفتنش

تو همون زینبی تو اسارت شام

تو یک زن قوی هستی

خودتو باور کن

2706