2703
2553
من واقعا الان ی مرده متحرم هرکی منو میبینه میگ  چرا اینقدر زردی داری میمیری ...حتی بقیه هم فهمی ...

عزيزم تو افسرده اي،چيز عجيبي هم نيست فقط بايد تحت نظر پزشك باشي

آزمايش هم بده حتما شايد كمبود ويتامين و آهن داشته باشي و از كسلي در بياي و انگيزه بگيري

باور كن زندگي برا همه سخت شده عزيزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من واقعا الان ی مرده متحرم هرکی منو میبینه میگ  چرا اینقدر زردی داری میمیری ...حتی بقیه هم فهمی ...

متوجهم...

سرنوشت این بازیرو باهات‌کرده

ولی شاید فرداهای خوبی تو راه باسه

مثل داستان سیندرلا

سیندرلا اگرخودش میکشت هیچوقت قصر پادشاهو نمیدید

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزيزم تو افسرده اي،چيز عجيبي هم نيست فقط بايد تحت نظر پزشك باشي آزمايش هم بده حتما شايد كمبود ويتام ...

من تالاسمی هم دارم وقتی ازمایش دادم فهمیدم

2456
2714
نگو اینو فراری های سوری توی ترکیه دارن اعضای بدنشونو میفروشن تا به بچه عاشون غذا بدن دارن یه بچه ر ...

خوب اونا برا چی اینجورن . خدا براچی اونا رم اینقد سختی میده .منکه سوالم شخصی نیست به عراقو یمن و افغانستان و سوریه و سیل لرستان و زلزله کرمانشاه و هزارتا چیز دیگه و در آخربه  خودم فک می کنم و اینجوری میشم . 

من میتونم تحمل کنم؟

حتتتتتتتتتتتتتتتما عزیزم🤗

خدا کمکت میکنه 

دستاتو ببر بالا و بگو دستمو بگییییییییر 

عزیزم تالاسمی که مهم نیست

مردم با ایدز دارن بچه دار میشن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
خوب اونا برا چی اینجورن . خدا براچی اونا رم اینقد سختی میده .منکه سوالم شخصی نیست به عراقو یمن و افغ ...

گر به سر القدرخبر یابی

خیر بر خیر سر به سر یابی....

من تالاسمی هم دارم وقتی ازمایش دادم فهمیدم

تالاسمي ماژور كه نداري عزيزم،منم مينور دارم الانم خداروشكر بهترين تحصيلات رو دارم 

بِه خودت تلقين نكن عزيزم،معلول هم كه بوده باشي مانع تو نميتونه باشه فقط اراده كن برو دكتر

2706