2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیز دلم شکست که باعث نمیشه پا نشی ما ته تهش صد سال وقت داریم زندگی کنیم و هرروزش ممکنه یه اتفاقی ...

من واقعا الان ی مرده متحرم هرکی منو میبینه میگ  چرا اینقدر زردی داری میمیری ...حتی بقیه هم فهمیدن ک دارم نابود میشم

دیوونه نکنیا من نمونه بارز دوماه پیش  مثلا خودکشی کردم وای نمیدونی بگم خندت میگیره تا یه هفته ا ...

منم چنین تجربه ای داشتم البته ب قصد خوابیدن نه خودکشی..انقد وضعم خراب بود ک میترسیدم بمیرم  

2714
میترسمممم دوباره بخودم فرصت بدم میترسم ک دوباره با دستای خودم شکست بخورممم. میترسم.

شاید باورت نشه ولی همه این احساسات تو این سن عادیه... اگه بخوای خیلی جدیشون بگیری نابود میشی و 21 سالگیتم نمیبینی

فقط بگذر... بذار هرچی میخواد بشه تو فقط چشماتو ببند و بذار مشکلاتت رد شن بذار ازت دور شن بذار یکم آروم شی دلت یکم نفس بکشه بعد بشین دونه دونه حلشون کن

به خودت فرصت بده که اشتباه کنی، و اشتباهتو جبران کنی. این کاریه که آدم باید اول جوونیش انجام بده تا رشد کنه تا قوی بشه تا به شخصیتی تبدیل شه که خودشم حال کنه باهاش از پرستیژش اصن خرکیف شه... 

صبر کن، صبرکردن آسون نیست ولی تو میتونی چون جوونی و این ینی حتما قدرتشو داری 

Trust me 

ولی امتحان ما تو این خراب شده  در حد تیزهوشانه

نگو اینو

فراری های سوری توی ترکیه دارن اعضای بدنشونو میفروشن تا به بچه عاشون غذا بدن

دارن یه بچه رو میفروشن کامل که بچه های دیگشونو زنده نگهدارن

یعنی قلب کلیه شش عنبیه...

خداروشکر کن حتی اگر یک سقف و یک نون داری

اونا اینم ندارن

نمیگم اوضاع خوبه

ولی خراب شده تر ازما خیلی جاهاس

یا حتی تو‌خود ایران خیلی شهرای دیگه

یا حتی تو شهر خودمون خیلی خونه های دیگه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
من واقعا الان ی مرده متحرم هرکی منو میبینه میگ  چرا اینقدر زردی داری میمیری ...حتی بقیه هم فهمی ...

برو دکتر داروهای فراموشی هست میخوری انگار که تازه متولد شدی  خوب خوب میشی   و از زندگیت لذت میبری  میدونی افسردگی شدید و فکر به خودکشی یه بخشش مال ژنتیک ادماس    نه شرایطشون   سندرم افسردگی مزمن یه بیماریه ژنتیکی و کاملا قابل درمانه  ما هم تو خانوادمون این بیماری وجود داره    ببین خیلیا شرایط هزاران بار بدتر از تو دارن ولی از زندگی لذت میبرن  مطمئن باش توام یه روزی مث اونا میشی قووول میدم عزیزم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706