2726

یه دوست صمیمی داشتم خودکشی کرد 

هر از گاهی خوابشو میبینم بدون اینکه بهش فکر کم 

توی برزخ جاش خوب نیست یه بار تو اتاق تاریک می بینمش بایه شمع کوچولو یه بار میبینم یه تکه گوشت نیم سوخته شده و همیشه هم میاد ازم  کمک میخواد

الحمدالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يعني اينقدر از دنياي زنده ها سيري  كه مرگو انتخاب كردي؟؟؟ چرا رفيق؟؟بگو شايد بهت حق داديم!

چون قلبم درد میکنه چون مثل یه مرده متحرک شدم.. چون تمام انرژی شادی ک تو وجودم بود نابود شه  اللن پوچ پوچم

میترسمممم دوباره بخودم فرصت بدم میترسم ک دوباره با دستای خودم شکست بخورممم. میترسم.

هممون شکست رو تجربه کردیم شاید دوباره هم تجربه کنیم

این ذات زندگیه

نباید بترسیم

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2728

استارتر این افکار سراغ منم میاد تنها چیزی که ارومم میکنه اینه که مطمئنم مرگم نزدیکه   و نمیخوام با خودکشی بمیرم و این ریسکو کنم که اگه اخرتی باشه خرابش کنم   مطمئنم  عمر ما ادما خیلی کوتاهه به خدا زودتر از چیزی که فکرشو کنی اجلت میرسه 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
با چه وسیله ای خودکشی کرد ؟مشکل مالی داشت یا با زنش مشکل داشت ؟

خودشو دار زد . فقط افسرده بود خیلی هم پولدار بود😢

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
میترسمممم دوباره بخودم فرصت بدم میترسم ک دوباره با دستای خودم شکست بخورممم. میترسم.

عزیز دلم شکست که باعث نمیشه پا نشی

ما ته تهش صد سال وقت داریم زندگی کنیم

و هرروزش ممکنه یه اتفاقی بیافته که مسیر قبلی رو تغییر بده

تو‌همین الان وجودت ممکنه تو یه موسسه خیریه به بچه های بی پدر مادر چقدر لذت بده

یه بچه بی پناه که حتی کسی رو نداره در آغوشش بگیره

تو الان هررررچقدرم تو دنیا کسی نخوادت اون بچه به وجودت نیاز داره

پس بمونو برو به اون خدمت کن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

کاش بگی چرا رسیدی به اینجایی که الانی واقعا اینقد غیرقابل تحملن بگو تا سبک شی ولی خودکشی همه جوره کار اشتباهیه این دنیا که دو روزه خوب یا بد چشم بذاری رو هم با تموم سختیا خوشیاش تموم میشه کافیه چند سال دیگه دندون رو جیگر بذاری خودت آخرش رفتنی هستی آخرته که برای آدم می مونه این دنیا یه پل که قراره ازش رد بشیم مث یه سالن امتحانه که همه داریم توش امتحان می‌دیدم هر کسی هم یه امتحانی داره نباید ازشون شونه خالی کنیم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
ای وای خواهرت چرا خودکشی کرد چند سالش بود ؟ 😔

زنده موند خوشگلم ۲۰ سالش بود الان حالش خیلی خوبه و شاده  شوک بهش وارد کردن کاملا خوب شد

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
چون قلبم درد میکنه چون مثل یه مرده متحرک شدم.. چون تمام انرژی شادی ک تو وجودم بود نابود شه  الل ...

ان مع العسر یسری فان مع العسر یسری 

خود خدا گفته بعد از هر سختی راحتی میاد یه بار دیگه هم تاکید کرده 

سحر نزدیک است

الحمدالله
زنده موند خوشگلم ۲۰ سالش بود الان حالش خیلی خوبه و شاده  شوک بهش وارد کردن کاملا خوب شد

خدارو شکر ☺

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2706