1232
1226

واااای یاد خودم افتادم منم یه ماه پیش بود شب عید با همه دعوا کرده بودم همه مشکلا باهم ریخته بودن سرم به فکر خودکشی افتاده بودم یه دیوونه بازیی دراوردم الان فکرشو میکنم خندم میگیره😂 البته خودم همون لحظه هم میدونستم من آدم این حرفا نیستم😁 توام فکرای بد نکن عزیزم هیچی اونقد بد نیس که بخاطرش زندگی نکنیم هنوز کلی چیزا هست که تجربشون نکردی

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

برو یدوش بگیر یموزیک ملایم گوش کن 

همه چی یراهی داره برو لطفا این فکرا رواز سرت بیرون کن

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))
1156
8
2 ماه پیش داییم که جوون بود خود کشی کرد با این کارش زندگی همرو نابود کرد هم زنش و بچش هم خواهر و برا ...

میگن این جمله رو به کسایی که میخوان خودکشی کنن نگین  چون اونا قصد کمک دارن  و میخوان سربار بقیه نباشن   اینی که بهشون بگیم به خانوادت فک کن و بعد تو نابود میشن درست نیست  باید بگی  ما بهت نیاز داریم و از کنار تو زندگی کردن خوشحالیم ☹😢خواهر منم خودکشی کرد

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

الان همه ي تابيكاتو ديدم همش راجع به علت افرينشو مرگو قرص هاي ارام بخشو ايناست انگار هم ٢٠سالته تو اين سن به فلسفه ي پوچي رسيدي؟؟؟؟چرا خب ؟؟معمولا تو اين سن و سال خواسته ناخواسته حتي تو بدترين شرايط اميد با ادم همراهه

💙در جهانم همه چیز عالی وکامل وتمام عیار است💙
هیچی.... یکم دندون رو جیگر بذار میگذره  هر کابوسی که الان داری توش زندگی میکنی میگذره، تاکید م ...

میترسمممم دوباره بخودم فرصت بدم میترسم ک دوباره با دستای خودم شکست بخورممم. میترسم.

1167

یه دوست صمیمی داشتم خودکشی کرد 

هر از گاهی خوابشو میبینم بدون اینکه بهش فکر کم 

توی برزخ جاش خوب نیست یه بار تو اتاق تاریک می بینمش بایه شمع کوچولو یه بار میبینم یه تکه گوشت نیم سوخته شده و همیشه هم میاد ازم  کمک میخواد

خبر خوشی در راه است ... خدایا ممنونم ، متشکرم ، سپاسگزارم
يعني اينقدر از دنياي زنده ها سيري  كه مرگو انتخاب كردي؟؟؟ چرا رفيق؟؟بگو شايد بهت حق داديم!

چون قلبم درد میکنه چون مثل یه مرده متحرک شدم.. چون تمام انرژی شادی ک تو وجودم بود نابود شه  اللن پوچ پوچم

میترسمممم دوباره بخودم فرصت بدم میترسم ک دوباره با دستای خودم شکست بخورممم. میترسم.

هممون شکست رو تجربه کردیم شاید دوباره هم تجربه کنیم

این ذات زندگیه

نباید بترسیم

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم. 🚶‍♀️همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم. 👀 شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم🍷شدم آن عشق دیوانه که بودم🤪💘

استارتر این افکار سراغ منم میاد تنها چیزی که ارومم میکنه اینه که مطمئنم مرگم نزدیکه   و نمیخوام با خودکشی بمیرم و این ریسکو کنم که اگه اخرتی باشه خرابش کنم   مطمئنم  عمر ما ادما خیلی کوتاهه به خدا زودتر از چیزی که فکرشو کنی اجلت میرسه 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
1241