2733
2734
اره چندروز خونه نبودم تو یخچال مونده نمیدونم چرا بو‌گرفت بوی بدی گرفت

جوش شيرين بريز تو يه نعلبكي بزار تو يخچال بو ميره

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
عاقا مگه یخچال واسه این نیس که همه چی تازه بمونه و خوراکی توش بزاریم چطور بوی بد میگیره وقتی هنه چی ...

اصلا من ملون رو نبریده بودم که ، درسته گذاشتم

برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روشو نپوشوندی ؟؟

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728
2738
عشقم الان منظورت اینه بوی یخچال و از بین ببری یا فک میکنی ملون بو گرفته

نه تو یخچالم ملون گذاشتم یه هفته است تو‌یخچال بود ، الان یخچالم بوی بد گرفته عزیزدلم

برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻

منم یه بار قارچ یادم رفته بود تو یخچال داریم مونده بود بعد چند روز که از خونه مامانم اومدم دیدم یخچال سدید بو میده

چند روز نسکافه و دارچین میریختم تو آب میزاشتم تو یخچال بمونه

اگه دوست 

برای رفع بوی بد یخچال مقداری جوش‌شیرین یا قهوه آسیاب‌شده را داخل یک ظرف در باز ریخته و یا مقداری پنبه را داخل وانیل خیس کرده وبرای چند روز داخل یخچال و فریزر بگذارید.

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)