2726
عنوان

تا حالا حس کردین خدا فراموشتون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 31 پست
زن همسایه ما متاهله علنی رفیق میاره خونه چندساله انگار همه کورن ولی کافیه من ی جا گیر کنم میدونم خدا ...

😔😔😔😑😑😑

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم خوشی من هیچوقت خوشی ندیدم 

همین ک تنت سالمه ۱ خوشی!

همین ک خانواده داری ۱خوشی!

همین ک شبا جایی هست  توش ارامش داری ۱خوشی!

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

عزیزم باید به خدا لعتماد داشته باشی و بدونی هرچی بشه به صلاحته و بعدا میفهمی من اینو به چشم دیدم اینکه تو ذکر میگی و ته دلت میدونی بی نتیجه است طبق قانون جذب علنی بی نتیجه میشه باید ایمان داشته باشی من همیشه به خدا میگم اگر به صلاحمه بزار بشه اگر هم نه که نه عزیزم شما ذرک میگی ولی خودت میگی میدونی بی نتیجه است باید امید داشته باشی در واقع تو خدا رو فراموش کردی ☹😊

2728
واسه من خيلي ساله خدا رو كنار گذاشتم اينجوري با حوادث ناگوار و حتي خوب بهتر كنار ميام چون كسي رو مثل ...

اینکه نشد راه حل عزیزمن

کارشناس مذهبی نیستم و دانش بحث کردن دراین موردو ندارم فقط اینو میدونم که ما باید تسلیم امر پروردگارمون باشیم

البته اینو میدونم که اگه بتونیم ازپس مشکلات  این دنیامون سربلند بیرون بیایم اخرت خوبئ داریم 

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
اینکه نشد راه حل عزیزمن کارشناس مذهبی نیستم و دانش بحث کردن دراین موردو ندارم فقط اینو میدونم که ما ...

تسليم ديگه باهاش كاري ندارم هر كاري دوست داره مثل هميشه داره ميكنه جلوي اون رو كه نميتونم بگيرم 😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
تسليم ديگه باهاش كاري ندارم هر كاري دوست داره مثل هميشه داره ميكنه جلوي اون رو كه نميتونم بگيرم 😂😂 ...

میدونی هرچی فکر میکنم میبینم مشکلاتی که ائمه ما داشتن رو هیچ کدوم ما نداریم ولی اونا با صبر و رضایت و توکل و دعا والبته رفتار درست خودشون پیش خدا مقام دارن 

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2706