2703
2553

چرا هیج وقت هیچ حاجتی نمیگیرم هیچ اتفاق خوبی نمیفته افسرده شدم خسته ام مردم صدتا گناه کبیرع میکنن خدا هواشون داره اما واسه من هیچی نمیشه هیچی هیچی 

منم اینطور میشم بعضی وقت ها این حس سراغم میاد

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید ناامید بشی و کفر بگی خدا بموقع نگاه میکنه تا اونموقع ناشکری نکن

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
2720

واسه من خيلي ساله خدا رو كنار گذاشتم اينجوري با حوادث ناگوار و حتي خوب بهتر كنار ميام چون كسي رو مثل خدا توش دخيل نميكنم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

هرگز 

علی رغم همه مشکلات  هیچوقت چنین حسی نداشتم  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2714

نمیدونم 🙁🙁 

فقط میدونم خودم خیلی پرو عم 

دلم میگیره سیر سر خدا داد بیدا میکنم همش غور میزنم 

بعدم وقتی میخابم بوسش میکنم و دلم تنگش میشه 😕😕

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

من به خدا ایمان دارم هروقت باهاش قهر کردم فقط خودم به پوچی رسیدم خیلی وقتا دعام مستجاب شده اما بعدها متوجه شدم چون از یه راه دیگه براورده شده بود نه اونیکه من فکر میکردم گاهی هم واقعا صلاح نیست گاهی اون زمانی که میخوایم صلاح نیست طول میکشه...من دوتا موضوع رو به زور ازش خواستم الان پشیمونم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
زن همسایه ما متاهله علنی رفیق میاره خونه چندساله انگار همه کورن ولی کافیه من ی جا گیر کنم میدونم خدا ...

گناهش و نشور .

من خودم ۱وقتایی با خدا بحث میکنم. ولی بازم میگم غلط کردم ببخشید

توام الان شاید ناراحتی، فردا میای میگی خدا بخشید.

تازه خدایی ک همیشه بهت خوشی بده و یادش کنی فایده نداره ک. ۱وقتایی ک خیلی کارت گیر یادش کن مطمن باش محکم دستات و میگیره

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2706