2737
2734
عنوان

بدویین بیاین ببینم شوهرای مردم چه جورین...

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 38 پست
هیچی نمیگم و نخواهم گفت. اما فرقی به حالم نداشته. واگذار کردم خانوادشو به خدا. شوهرم مرد خوبیه بهش ی ...

پس خداروشکر ک همسرت خوبه.. نزار هیچکس ارامش زندگیتو خراب کنه.. ارزش ارامش بالاتر از هرچیزیه.. مطمئن باش این کارا تاوان داره... پسرا ی رگ.غیرت و مهربونیشونه ک به خانواده کمک میکنن اما اگر خانواده از عمد بخواد سواستفاده کنه خدا جوابشونو میده...

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
پس خداروشکر ک همسرت خوبه.. نزار هیچکس ارامش زندگیتو خراب کنه.. ارزش ارامش بالاتر از هرچیزیه.. مطمئن ...

امیدوارم جواب بده. الان به شدت نیاز به همراهی و کمکش دارم اما گوش به حرف مادرشه. انگار دست خودش نیست هرچی بگه گوش می کنه و اجرا می کنه. حتی اگه به ضرر باشه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس دختر دیگشو😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
امیدوارم جواب بده. الان به شدت نیاز به همراهی و کمکش دارم اما گوش به حرف مادرشه. انگار دست خودش نیست ...

چون مامانش سنش بالاتره حس میکنه اون راست میگه.. 

سکوت کن.. سعی کن اصلا متوجه نشه ک خوشت نمیاد با مامانش حرف بزنه وگرنه برعکس میکنه.. 

پسرا خیلی ساده ان اکثرشون.. سعی کن خودتو خیرخواه خانوادش نشون بدی.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2731

چی بگممم. بریده از مادرش😶

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

دوست داشتن مادر و همسر جنسش فرق داره خب و نمیشه بگی کدومو بیشتر دوست داره

ولی همسر من اصلا واس خونوادش خرجی نمیکنه چون شکر خدا وضع مالیه خونوادش خوبه و اونا اکثرا دست ما رو میگیرن و واسمون خرید یا خرجی میکنن

2738
چون مامانش سنش بالاتره حس میکنه اون راست میگه..  سکوت کن.. سعی کن اصلا متوجه نشه ک خوشت نمیاد ...

خانوادش فامیل خود منن. خیلی دنبالم بودن تا با پسرشون ازدواج کنم اما خیلی اذیتم می کنن. مطمئنم کارشون بی جواب نمی مونه. چون خدا خودش حتما کمکم می کنه.