2733
2734
عنوان

بدویین بیاین ببینم شوهرای مردم چه جورین...

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من کلا مرد خوبیهوجوری دوسمون داره که هیچکس حسودی نمیکنه  هیچ وقت بین خانواده من یا خودش فرقی نمیگذاره 

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

کسی که از خونوادش بگذره قطعا یک روزی از منم میگذره

پس با همه ناراحتیایی که واسه من درست کردن همیشه به شوهرم گفتم احترامشونو نگه داره و باهاشون خوب باشه..

نیاز مالی ندارن که بخواد کمکی کنه .بجز مناسبت های خاص که دوتایی میریم واسشون هدیه میگیریم

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
2731
اگه از زندگی تو بزنه. به تو بگه ندارم بعد برای خانواده ی خودش خرج کنه چی؟ اگه تو رو تو سختی بذاره و ...

اینکارو نمیکنه.. واسه من صدبرابر جبران میکنه.. ب هرحال اختیار مالش با خودشه.. همسر من خیلی دلسوزه..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
چه  عاقل و با سیاستی شما. با این طرز تفکر شان خودتان حفظ می شه👌👌👌

مرسی عزیزدلم❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

همسرم منو بیشتر دوس دارع 

ولی برلی خانوادش خیلیییییییی خرج میکنه 

با اینکه خودمون چند ساله عقدیم هیچی بهش نمیگم چون پدر نداره

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2738
خدا رو شکر. اما تا تو اون شرایط نباشی درکش برات سخته 

اره عزیزم میفهمم چی میگی اگر مرد واسه زندگی خودش کم.بزاره خب طبیعیه خانمش ناراحت بشه.. ولی باور کن پسرا دلسوز پدر مادرشونن.. اگ حرف بزنی ادم بده میشی.. هیچی نگی خودش همه کار واست میکنه

ازتون خوشم مياد ☺️ يه حس خوبي بهم ميديد وقتي كاربري تونو ميبينم 

ای جووونم فدات عزیزم 😍😍😍😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
قربونت عزيزم ، جونت هميشه سلامت و زنده باشه 😘

همچنین عزیزم ❤❤❤😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
اره عزیزم میفهمم چی میگی اگر مرد واسه زندگی خودش کم.بزاره خب طبیعیه خانمش ناراحت بشه.. ولی باور کن پ ...

هیچی نمیگم و نخواهم گفت. اما فرقی به حالم نداشته. واگذار کردم خانوادشو به خدا. شوهرم مرد خوبیه بهش یاد میدن. 

2706