2726

شوهراتون چه مدلی اند؟

شمارو بیشتردوست دارن یا مادرشونو؟

پنهونی یا آشکارا برای خانوادشون خرج میکنند؟شماازین بابت عصبی نمیشید؟

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  

شوهرم عاليه مامانش و خانواده اش از خودش بهتر 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

عشقم  جفتمونو دوس داره هخخخ

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا نداریم سینگل پلاس هستیم ما 😅😅

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
2728

همسر من مامانشو خیلی دوست داره و عاشق منه.. 

نوع دوست داشتنمون فرق میکنه.. 

اره واسه خونشون خرید میکنه خیلی با معرفت و مهربونه..

ن من عصبانی نمیشم اول پسر اونا بوده بعد همسر من شده.. خودش کار کرده اختیار پولش با خودشه.. ب من ربطی نداره. من کسر شانم میشه اگه ب زبون بیارم ک نخر.. واقعا ب من مربوط نیست.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

منو دوست داره هر خرجی کنه براشون بهم میگه الانم باهاشون قطع رابطه کردیم😏

گروه؛ابی💙وزن شروع؛۷۰💙وزن الان ۶۶/۵۰۰💙💙وزن هدف؛۶۰💙 بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 من خدا را دارم💚💛🧡❤💙💜و بی نهایت دوستش دارم💜💙❤🧡💛💚

من دارای یک عدد شوهرم که بهش میگن شوهر مردم. همه کاری برای خانوادش می کنه. هرچی بگم گوش میده. الان من حامله ام و بارداری پر خطره مادرش گفته نمیخواد کمک کنی کمک نمی کنه بارها دعوامون شده. 

به طور کلی اگه بهش بگن زنتو جر بده نمیگه چرا؟ میگه از بالا جر بدم یا از پایین. 

به وفور هم بهشون رسیدگی مالی میکنه. در حالیکه خودمون نیاز داریم. 

بازم بگمممممم؟ 

همسر من مامانشو خیلی دوست داره و عاشق منه..  نوع دوست داشتنمون فرق میکنه..  اره واسه خون ...

اگه از زندگی تو بزنه. به تو بگه ندارم بعد برای خانواده ی خودش خرج کنه چی؟ اگه تو رو تو سختی بذاره و پولشو خرج خانواده کنه چی؟ مرد باید در وهله ی اول به زن و بچش برسه 

2706