1232
1226

شوهراتون چه مدلی اند؟

شمارو بیشتردوست دارن یا مادرشونو؟

پنهونی یا آشکارا برای خانوادشون خرج میکنند؟شماازین بابت عصبی نمیشید؟

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  

شوهرم عاليه مامانش و خانواده اش از خودش بهتر 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

عشقم  جفتمونو دوس داره هخخخ

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

والا نداریم سینگل پلاس هستیم ما 😅😅

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
1233

همسر من مامانشو خیلی دوست داره و عاشق منه.. 

نوع دوست داشتنمون فرق میکنه.. 

اره واسه خونشون خرید میکنه خیلی با معرفت و مهربونه..

ن من عصبانی نمیشم اول پسر اونا بوده بعد همسر من شده.. خودش کار کرده اختیار پولش با خودشه.. ب من ربطی نداره. من کسر شانم میشه اگه ب زبون بیارم ک نخر.. واقعا ب من مربوط نیست.. 

💏من ب غمگـین ترین حالت ممکن شـادم💏

من دارای یک عدد شوهرم که بهش میگن شوهر مردم. همه کاری برای خانوادش می کنه. هرچی بگم گوش میده. الان من حامله ام و بارداری پر خطره مادرش گفته نمیخواد کمک کنی کمک نمی کنه بارها دعوامون شده. 

به طور کلی اگه بهش بگن زنتو جر بده نمیگه چرا؟ میگه از بالا جر بدم یا از پایین. 

به وفور هم بهشون رسیدگی مالی میکنه. در حالیکه خودمون نیاز داریم. 

بازم بگمممممم؟ 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر من مامانشو خیلی دوست داره و عاشق منه..  نوع دوست داشتنمون فرق میکنه..  اره واسه خون ...

اگه از زندگی تو بزنه. به تو بگه ندارم بعد برای خانواده ی خودش خرج کنه چی؟ اگه تو رو تو سختی بذاره و پولشو خرج خانواده کنه چی؟ مرد باید در وهله ی اول به زن و بچش برسه 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

شوهر من کلا مرد خوبیهوجوری دوسمون داره که هیچکس حسودی نمیکنه  هیچ وقت بین خانواده من یا خودش فرقی نمیگذاره 

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی  

کسی که از خونوادش بگذره قطعا یک روزی از منم میگذره

پس با همه ناراحتیایی که واسه من درست کردن همیشه به شوهرم گفتم احترامشونو نگه داره و باهاشون خوب باشه..

نیاز مالی ندارن که بخواد کمکی کنه .بجز مناسبت های خاص که دوتایی میریم واسشون هدیه میگیریم

1220