1147
1226

گفته بود من زنشم حامله هم هستم زمین و اینا هم به ناممه.....یادتونه؟امروز صبح جنازه ی مرده رو پیدا کردن با قرص خودکشی کرده بود.مامانم میگه دیروز کل حباط و کوچه رو شسته بود ماشینهاشو با کارواش کاملا شسته بود تا غروب باغچه شونو آبیاری کرده بود. بعد مثل اینکه میره بالا یه عالمه قرص سوسک میخوره خودکشی میکنه....

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
1221

خدا از سر تقصیراتش بگذره و اون عروس طفلی ام انشااله حق الناسشو ببخشه دگ دسش کوتا شده از دنیا چ میشه گف😑

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
مامانم صبح میبینه کوچه شلوغه خواهراش و برادرهاش و دومادهاش اومدن ماش1ین آمبولانس و اینا اومدن....😞

زن عقدیه باهاش موند؟

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍

کسی که میخواد خودکشی کنه ، ماشین و حیاط میشوره ؟ 

یک لحظه فکر کنیم خودمون رو بکشیم ، حوصله داریم تمیز کاری کنیم ؟ 

مشکوکه ! 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
1167

حالا چرا خودکشی کرده

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان

حداقل یه قرص دیگه میخورد😷

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
1220