2726
عنوان

غروب بوتاکس کردم استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 29 پست
زیر چشم هم بوتاکس میکنن مگه ! کناره هاش رو میزنن معمولا . من پیشونیم رو زدم . چقدر دادی ؟

منظورم بغلای چشمم که چروکای ریز افتاده، ۵۰۰ دادم از اینکه قرینه نشه و افتادگی پلک لگیرم میترسم 

دیسپورت بهترین مارکه اگه پزشکتم تبحر داشته باشه هیچ اتفاقی نمیوفته طبیعیه طبیعی

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم بغلای چشمم که چروکای ریز افتاده، ۵۰۰ دادم از اینکه قرینه نشه و افتادگی پلک لگیرم میترسم 

آهان من چشم رو نزدم ولی پیشونی زدم مشکلی پیش نیومد تازه احساس میکنم ابروهام کشیده تر شده 

2728
مباركه، درد داشت؟؟ من ميخوام زيرچشممو برم نميدونم بوتاكس جواب ميده يا چي😕 سياهي و پف داره

عزیزم زیر چشم بوتاکس نمیشه یا چربی یا ژل فقط اطراف چشم و پیشانی

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
مباركه، درد داشت؟؟ من ميخوام زيرچشممو برم نميدونم بوتاكس جواب ميده يا چي😕 سياهي و پف داره

مرسی عزیزم خیلی کم درد داشت .فکر نکنم برای سیاهی جواب بده بازم باید با دکتر مشورت کنید

چه ترسناک.چه مدت بعد میتونم صورتم رو بشورم.با ارایشم اخه

من دو سال پیش انجام دادم یادم نیست تا چه مدتی اب نزدم

اما اصلا دوست نداشتم قیافه مو.وقتی میخندیدم پیشونی ماسکه بقیه صورت خندون،یه چیز زشتی بود

من شش ماه پیش رفتم بوتاکس هم پیشونی و هم دور چشم ساعت هشت غروب ارایش هم داشتم بعدش تا چهار صبح از ترس اینکه چشام افتاده بشه نخوابیدم فرداش به دکت زنگ زدم گفت میتونصورتت رو بشوری ولی خیلی اروم و با اب سرد الان هم راضیم 

2706