1147
1247
عنوان

غروب بوتاکس کردم استرس دارم

365 بازدید | 26 پست

سلام بچها امروز ساعت هشت غروب رفتم دکتر پیشونی و زیر چشمم رو با دیسپورت انگلیس بوتاکس کرد ولی استرس دارم که نکنه بد بشه یا گوله گوله بشه یا افتادگی پلک بگیرم از طرفی هم تا ده ساعت باید دراز نکشم بهتره. خسته شدم از نشستم کسی بوتاکس کرده قبلا اینجا 

مباركت باشه كاش صبح ميرفتي 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بوتاكس كه گلوله گلوله نميشه 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
1156

درد داشت؟ چقد شد عزیزم

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
1213

۱۰ ساعت ؟؟ کی گفته ۴ ساعت بابا

بعدشم نترس یه هفته ای جاش مثل نیش پشه است بعدش خشگل میشی😁😍

پروردگارا!                                                             به من بیاموزدوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند ، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم من را نخوردند ، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواخنتند و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.......💖❤️❤️❤️💖 .

من انجام دادم دولا راستم میشم هیچی نمیشه 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
1167
زیر چشم هم بوتاکس میکنن مگه ! کناره هاش رو میزنن معمولا . من پیشونیم رو زدم . چقدر دادی ؟

منظورم بغلای چشمم که چروکای ریز افتاده، ۵۰۰ دادم از اینکه قرینه نشه و افتادگی پلک لگیرم میترسم 

دیسپورت بهترین مارکه اگه پزشکتم تبحر داشته باشه هیچ اتفاقی نمیوفته طبیعیه طبیعی

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
منظورم بغلای چشمم که چروکای ریز افتاده، ۵۰۰ دادم از اینکه قرینه نشه و افتادگی پلک لگیرم میترسم 

آهان من چشم رو نزدم ولی پیشونی زدم مشکلی پیش نیومد تازه احساس میکنم ابروهام کشیده تر شده 

مباركه، درد داشت؟؟ من ميخوام زيرچشممو برم نميدونم بوتاكس جواب ميده يا چي😕 سياهي و پف داره

عزیزم زیر چشم بوتاکس نمیشه یا چربی یا ژل فقط اطراف چشم و پیشانی

1220