2726

دیگه خسته شدم.دو هفته ای میشه شبا بد خواب شدم ولی چند روزه دیگه افتضاح شده اصلا نمیتونم بخوابم ،کمر درد میگیرم و همش سر یه دقه نشده دلم میخواد برگردم به پهلو دیگم،یا به کمر بخوابم.😭دسشویی هم که هر 5 دقه یه بار.😭 دیگه گریم گرفته،نمیدونم چرا نی نیم دیگه شبا بیداره تکون میخوره دردم میگیره.چیکار کنم؟بقیه هفته ها رو چطور رد کنم؟

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از الان اینه وضعم 😢خیلی سخته واقعا ولی چاره ای نیس تحمل کن عزیزم کم مونده

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2728
عزیزم به خاطر درده یا کلافه ای؟

درد ندارم ،خوابم نمیبره تا چشمام گرم میشه دسشویی دارم،بعدم نمیتونم بیشتر از دو دقه رو یه پهلو باشم . کلافه شدم

من بیست هفته ام از همون اول هم استراحت داشتم شبا خیلی بد خوابم میبره ..بعضی شبا تا به پشت نخوابم خوابم نمی بره..خیلی هم بدنم کش و قوس میاد و پهلو به پهلو میشم میترسم برای بچه اتفاقی بیوفته 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

هر روز هم به خودم قول میدم ظهرا نخابم ولی نمیشه روزا بلنده خوابم میگیره از این طرف شب به غلط کردن میوفتم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
من از الان اینه وضعم 😢خیلی سخته واقعا ولی چاره ای نیس تحمل کن عزیزم کم مونده

کی میخوابی پس تو؟ من اگه روزا بخوابم شبا دیگه بدتر حتی حس خوابم ندارم.

درد ندارم ،خوابم نمیبره تا چشمام گرم میشه دسشویی دارم،بعدم نمیتونم بیشتر از دو دقه رو یه پهلو باشم . ...

عزیزم چون آخرشی این حس اغلب اتفاق میفته و اینکه فکر اینکه چقد دیر شد اصلا نمیخوابم و تلقین هم باعثش میشه سعی کن فکرتو خالی کنی و تو یع پهلو  بی هیچ فکری به یه چیزی زل بزن 😊

هر روز هم به خودم قول میدم ظهرا نخابم ولی نمیشه روزا بلنده خوابم میگیره از این طرف شب به غلط کردن می ...

دقیقا مثل خودمی.ظهر حتی اگه یه دقه بخوابم کل شب بیدار باشم. ولی این مدت روزا نمیخوابم تا شب خوابم ببره اینم وضعیت شبام

عزیزم چون آخرشی این حس اغلب اتفاق میفته و اینکه فکر اینکه چقد دیر شد اصلا نمیخوابم و تلقین هم باعثش ...

شاید همینطور باشه نمیدونم. باشه سعی میکنم ممنون

2706