2410
2553
نه آقا پسر من تا سایت طرفداریتون جمع نشه خسته نمیشم نگران نباش 10 ثانیه هر روز وقت میذارم اما حال شم ...

خودت یه هفته است عضو شدی، هیچکس نمیشناستت، تو خودت از قصد داری تاپیکمو خراب میکنی که اعضای طرفداری قطع نشن، چون خودت مال سایت طرفداری هستی

سعی داری با فرافکنی منو خراب کنی

من ۲ ساله عضوم نی نی یار ۱ منو میشناسه، قبلا هم لینک های مزاحمارو بهش میدادم.

خودت نفوذی هست و مشکوک

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
به بزرگی خودت ببخش امشب خرتوخر شده سوء تفاهم میشه😳

نه مهم نیس گلم
همین حال ارازل طرفداری گرفته شد و امشب بعد از اینکه گفتم گزارش بزنیم سایت طرفداری رو و ترسیدن و چنتا پست عذرخواهی زدن ینی همه چی رو رواله و دشمن هم بزدل تر از این حرفاس

روزگار میگذرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میگن تو خودت از طرفداری هستی هرچی قسم و ایه که من خواستم فقط لینک مزاحمارو بدم، میگن نه تو داری از ...

نترس آقا پسر
بذار مدیرا رسیدگی کنن
اینقدرم دست و پات نلرزه آقا پسر

روزگار میگذرد...
اگه بی‌گناهی چرا اینقدر جار میزنی و بهم ریختی?؟؟؟؟

بشینم و ببینم توهین میکنن و تهمت میزنن بهم

به شما تهمت بزنن دفاع نمیکنی از خودت

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
نترس آقا پسر بذار مدیرا رسیدگی کنن اینقدرم دست و پات نلرزه آقا پسر

منتظرم

خودت یه هفته است عضو شدی، هیچکس نمیشناستت، تو خودت از قصد داری تاپیکمو خراب میکنی که اعضای طرفداری ق ...

اولا که آقا پسر حساب و کتاب هفته و ماه رو هم که بلد نیستی! یه سال رو میگی یه هفته!
دوم اینکه از همون جایی که اومدی تو پستاشون همه میگفتن 3/4تا اکانت دارم همشون تو نی نی سایت و همشون هم اکانت های چندساله
سوما اینقدر نترس بذار نی نی یار و مدیرا پیگیری کنن
چهارما اینکه اینقدر عصبی شدی بعد از اینکه تو و بقیه ارازل طرفداری رو چند ساعت قبل از حملتون لو دادم رو درک میکنم
پنجما یه اب بخور تا تلف نشدی

روزگار میگذرد...
2714
بشینم و ببینم توهین میکنن و تهمت میزنن بهم به شما تهمت بزنن دفاع نمیکنی از خودت

عصبی نشو آقا پسر
بلاخره تکلیف تو یکی هم معلوم میشه که از کدوم کاربرهای اون سایت ارازل های طرفداری هستی

روزگار میگذرد...
ببخشید،،،ادامه بدید برای یه مشت آدم مجازی که ندیدشون خودتون رو برای دفاع جرررر بدهید،،ادامه بدید،،،

اره واقعا، درست میگید.

نباید با خوک کشتی بگیرم، داره خودشو میکشه ثابت کنه من از سایت طرفداریم 😂😂😂

بذار هر چی میخواد بگه بگه

ببخشید،،،ادامه بدید برای یه مشت آدم مجازی که ندیدشون خودتون رو برای دفاع جرررر بدهید،،ادامه بدید،،،

مشکلشون اینه که چرا من قبل از اینکه طرفداری ها حمله کنن به نی نی سایت اینجا پشت گذاشتم و خبر دادم و که مدیرای اینجا سریع همشون رو مسدود کردن
الانم ایشون و کاربرای طرفداری از همین قضیه از من کینه گرفتن

روزگار میگذرد...

چقدر مجازیو جدی گرفتین انگار وسط فیلمای جنایی هستیم/این ب اون میگه نفوذی  اون ب این 😒😐

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

[QUOTE=87509683]اره واقعا، درست میگید. نباید با خوک کشتی بگیرم، داره خودشو میکشه ثابت کنه من از سایت

خوک و سگ هم خودتی و اونایی که با خودت اوردی تو سایت که بعد بری تو طرفداری بخندی بگی ایسگا گرفتم
تربیتت رو هم نشون دادی آقا پسر
امثال تو از خوک و سگ هم نجس تر و کثیف ترین

روزگار میگذرد...
مشکلشون اینه که چرا من قبل از اینکه طرفداری ها حمله کنن به نی نی سایت اینجا پشت گذاشتم و خبر دادم و ...

خوک و سگ هم خودتی و اونایی که با خودت اوردی تو سایت که بعد بری تو طرفداری بخندی بگی ایسگا گرفتم
تربیتت رو هم نشون دادی آقا پسر
امثال تو از خوک و سگ هم نجس تر و کثیف ترین

روزگار میگذرد...
2706