2703
2553

به بزرگی خودت ببخش امشب خرتوخر شده سوء تفاهم میشه😳

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
من به اشتباه ۲ تا لینک دادم که این کاربری ها مال طرفدارین اشتباه کرده بودم، حالا میگن تو خودت نفوذی ...

کاربریت واسه 96.کسی نمیتونخ به شما تهمت بزنه

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو طرفداری هر پستی مرتبط با نی نی سایت بعد دو سه دقیقه حذف میشه

لابد اونجا مثل اینجا بی در وپیکر نیست

ی حساب و کتابی داره

نه مثل اینجا که کلا شبها ول معطله😐😐😐

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2714
من به اشتباه ۲ تا لینک دادم که این کاربری ها مال طرفدارین اشتباه کرده بودم، حالا میگن تو خودت نفوذی ...

منم یک لحظه باورم شد تو نفوذی هستی

گفتم چقدرررر زبل و بدجنسه

البته دور از جون شما

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
مملکت ک نیس... مهد کودکه.

حالا مهد کودکه یا هرچی
من درخواست مسدودیت طرفداری رو میزنم و بلاخره این بساط طرفداری و ارازل هاشون جمع میشه اگه شماها هم همکاری کنین و 10 ثانیه برای گزارش سایت طرفداری وقت بذارین

روزگار میگذرد...
کاربریت واسه 96.کسی نمیتونخ به شما تهمت بزنه

میگن تو خودت از طرفداری هستی

هرچی قسم و ایه که من خواستم فقط لینک مزاحمارو بدم، میگن نه تو داری از قصد اینکار میکنی چون مال طرفداری هستی

این خانم یا اقام گیر داده به من، ول نمیکنه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
منم یک لحظه باورم شد تو نفوذی هستی گفتم چقدرررر زبل و بدجنسه البته دور از جون شما

نمیدونم دیگه چی بگم

هی میگن نفوذی هستی 😂😂😂

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
وای خدا خسته نشدی؟ من نفوذی نیستم، عجبا به اشتباه ۲ تا لینک دادم که قطع کنن چون فکر کردم از سا ...

نه آقا پسر
من تا سایت طرفداریتون جمع نشه خسته نمیشم نگران نباش
10 ثانیه هر روز وقت میذارم اما حال شما دخترنماها رو میگیرم

روزگار میگذرد...
میگن تو خودت از طرفداری هستی هرچی قسم و ایه که من خواستم فقط لینک مزاحمارو بدم، میگن نه تو داری از ...

ولش کن مهم نباشه.نی نی یار پیگیری میکنه

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
عزیزم بااین تاپیک نشون دادی خیلی هم برات مهمه.بیخیال 

بقیش نیومد
بقیش این بود که مهم نیس برام چون من هر روز 10 ثانیه وقت میذارم برای گزارش کردن روزانه سایت طرفداری و کاربرای ارازلش
هرکار کنن و هرچی بگن تاثیری نداره

روزگار میگذرد...
2706