2410
2553

https://www.ninisite.com/user/discussion/e6d9de5e-020a-444b-8e56-

b8aad315a5f9/marayadkon

ایشون به حساب خودشون یه لیست از نفوذی های طرفداری داد که اکثریتشون درست بود اما نفر اول لیست اسم منو گذاشت!

اول اینکه من چیزی نمیگم فقط برید پست های منو بخونین
دوم اینکه پست های منو بخونین متوجه میشین که چرا نفوذی طرفداری اینطوری از من کینه گرفته

سوم اینکه برام مهم نیست که چه تو طرفداری هی علیه من پست میزنن یا حتی اینجا امثال کاربر

روزگار میگذرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مملکت ک نیس... مهد کودکه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2456
2714

وای خدا

خسته نشدی؟

من نفوذی نیستم، عجبا

به اشتباه ۲ تا لینک دادم که قطع کنن چون فکر کردم از سایت طرفدارین

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
مملکت ک نیس... مهد کودکه.

من به اشتباه ۲ تا لینک دادم که این کاربری ها مال طرفدارین

اشتباه کرده بودم، حالا میگن تو خودت نفوذی هستی

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

حالا مهد کودکه یا هرچی
من درخواست مسدودیت طرفداری رو میزنم و بلاخره این بساط طرفداری و ارازل هاشون جمع میشه اگه شماها هم همکاری کنین و 10 ثانیه برای گزارش سایت طرفداری وقت بذارین

روزگار میگذرد...
نمیدونم چرا نصف مطلبم نیومد این همه تایپ کرده بودم اه :(

عزیزم بااین تاپیک نشون دادی خیلی هم برات مهمه.بیخیال 

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2706