1232
1247

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

من به اشتباه ۲ تا لینک دادم که این کاربری ها مال طرفدارین اشتباه کرده بودم، حالا میگن تو خودت نفوذی ...

منم یک لحظه باورم شد تو نفوذی هستی

گفتم چقدرررر زبل و بدجنسه

البته دور از جون شما

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
مملکت ک نیس... مهد کودکه.

حالا مهد کودکه یا هرچی
من درخواست مسدودیت طرفداری رو میزنم و بلاخره این بساط طرفداری و ارازل هاشون جمع میشه اگه شماها هم همکاری کنین و 10 ثانیه برای گزارش سایت طرفداری وقت بذارین

روزگار میگذرد...
1156
کاربریت واسه 96.کسی نمیتونخ به شما تهمت بزنه

میگن تو خودت از طرفداری هستی

هرچی قسم و ایه که من خواستم فقط لینک مزاحمارو بدم، میگن نه تو داری از قصد اینکار میکنی چون مال طرفداری هستی

این خانم یا اقام گیر داده به من، ول نمیکنه

تو بذار وقتی که چیز شد برو
وای خدا خسته نشدی؟ من نفوذی نیستم، عجبا به اشتباه ۲ تا لینک دادم که قطع کنن چون فکر کردم از سا ...

نه آقا پسر
من تا سایت طرفداریتون جمع نشه خسته نمیشم نگران نباش
10 ثانیه هر روز وقت میذارم اما حال شما دخترنماها رو میگیرم

روزگار میگذرد...
میگن تو خودت از طرفداری هستی هرچی قسم و ایه که من خواستم فقط لینک مزاحمارو بدم، میگن نه تو داری از ...

ولش کن مهم نباشه.نی نی یار پیگیری میکنه

من کاربریم تازس ولی سابقه چندصدساله توی نی نی سایت دارم./(اینو تازه کشف کردم👈کامنتی که بر خلاف نظر و عقایده منه نوشتی یه عده هم لایکت کردن??باشهه زمونه همینجوری نمیمونه. یادم میمونه هم خودت هم اونایی که لایکت کردن یه زمانییی باید پول بدی تا کامنت منو لایک کنی.این حرفم یادت باشه) /من خیلی بافرهنگم/من مدرک از همتون بالاتره(مدرکت چیه?عه چقدر کم خوندی من بالاترم😏)/من حق دارم نظرتو ریپلای کنم نقدت کنم ولی تو بیخود میکنی نظرمو نقد میکنی/من میتونم بهت توهین کنم ولی تو حق نداری توهین کنی./تو اگه بهم توهین کنی حتما مذهبی نما هستی.بی دینی/ببین چقدر در برابر بی ادبی هام طرفدار دارم.ببین همه طرف منن پس تو مشکل داری نه من/جوابمو نقد تندمو دادی???دعوا داری??????😨/من حق دارم از پدر و مادرم مادرشوهرم...ناراحت بودم سرت داد بزنم ولی تو خیلی بی فرهنگی اگه اینکار بکنی/من حاملم مگه نمیدونی این حق یه خانوم بارداره که باهات تند حرف بزنه.چقدر نفهمی که نمیدونی هورمونام بهم ریخته/من کلمات قلمبه سُلمبه به کار میبرم پس خیلی محترمم/من میتونم همه جا برم پشت سرت حرف بزنم که جواب توهینامو دادی بقیه هم باور کنن که تو بدی./میبینی همه منو تایید میکنن.لایکم میکنن کامنتمو ریپلای میکنن و اینو 👍👍میذارن پس حق با منه/من میتونم تاپیک خلاف قوانین بزنم ولی تو یه قانون شکنی اگه اینکارو بکنی/من میتونم توهین کنم تهمت بزنم غیبت کنم ولی اگه یه مذهبی اینکارو بکنم مذهبی نماس.ان شاءالله نسلشون برداشته بشه/من میتونم تاپیک رقصو اوازو بی حجابیو بی دینی بزنم ولی تو اگه تاپیک مذهبی بزنی یه ادم بی خود نخود مغزی که نمیدونی جای این چیزا اینجا نیست/من میتونم به اسم کاربریت و عکس پروفایلت گیر بدم ولی تو هه اره😏/ساکت شو بشین تو تبادل نظر حرف حرف منه اگه خلاف من نظر من حرف بزنی یه ادم مجرده بی مسئولیته بی مغزی که تو پر قو بزرگ شدی هیچی از زندگی و مشکلاتش نمیفهمی/من میتونم به به چه چه کنم وقتی نظرمو خواستی ولی به خودم حق میدم برم پشت سرت بگم اه اه چه سلیقه ایی/باداین امضات دیگه کسی جرات نمیکنه نظرتو ریپلای کنه.نقد پذیر باش فهمیدی یا جور دیگه حالیت کنم????/من از امضات فهمیدم تو دعوا داری.حتی از اون شکلک😏معلونه دیگه اصلا واضحه وااااااااا/✨رفتار اکثر خانومای نی نی سایتی✨
عزیزم بااین تاپیک نشون دادی خیلی هم برات مهمه.بیخیال 

بقیش نیومد
بقیش این بود که مهم نیس برام چون من هر روز 10 ثانیه وقت میذارم برای گزارش کردن روزانه سایت طرفداری و کاربرای ارازلش
هرکار کنن و هرچی بگن تاثیری نداره

روزگار میگذرد...
1213
نه آقا پسر من تا سایت طرفداریتون جمع نشه خسته نمیشم نگران نباش 10 ثانیه هر روز وقت میذارم اما حال شم ...

خودت یه هفته است عضو شدی، هیچکس نمیشناستت، تو خودت از قصد داری تاپیکمو خراب میکنی که اعضای طرفداری قطع نشن، چون خودت مال سایت طرفداری هستی

سعی داری با فرافکنی منو خراب کنی

من ۲ ساله عضوم نی نی یار ۱ منو میشناسه، قبلا هم لینک های مزاحمارو بهش میدادم.

خودت نفوذی هست و مشکوک

تو بذار وقتی که چیز شد برو
به بزرگی خودت ببخش امشب خرتوخر شده سوء تفاهم میشه😳

نه مهم نیس گلم
همین حال ارازل طرفداری گرفته شد و امشب بعد از اینکه گفتم گزارش بزنیم سایت طرفداری رو و ترسیدن و چنتا پست عذرخواهی زدن ینی همه چی رو رواله و دشمن هم بزدل تر از این حرفاس

روزگار میگذرد...
میگن تو خودت از طرفداری هستی هرچی قسم و ایه که من خواستم فقط لینک مزاحمارو بدم، میگن نه تو داری از ...

نترس آقا پسر
بذار مدیرا رسیدگی کنن
اینقدرم دست و پات نلرزه آقا پسر

روزگار میگذرد...
1167
خودت یه هفته است عضو شدی، هیچکس نمیشناستت، تو خودت از قصد داری تاپیکمو خراب میکنی که اعضای طرفداری ق ...

اولا که آقا پسر حساب و کتاب هفته و ماه رو هم که بلد نیستی! یه سال رو میگی یه هفته!
دوم اینکه از همون جایی که اومدی تو پستاشون همه میگفتن 3/4تا اکانت دارم همشون تو نی نی سایت و همشون هم اکانت های چندساله
سوما اینقدر نترس بذار نی نی یار و مدیرا پیگیری کنن
چهارما اینکه اینقدر عصبی شدی بعد از اینکه تو و بقیه ارازل طرفداری رو چند ساعت قبل از حملتون لو دادم رو درک میکنم
پنجما یه اب بخور تا تلف نشدی

روزگار میگذرد...
بشینم و ببینم توهین میکنن و تهمت میزنن بهم به شما تهمت بزنن دفاع نمیکنی از خودت

عصبی نشو آقا پسر
بلاخره تکلیف تو یکی هم معلوم میشه که از کدوم کاربرهای اون سایت ارازل های طرفداری هستی

روزگار میگذرد...
1220