2733
2734

من چون تو باردار شدن مشکل داشتم و احتمال نمیدادم

از سرم ام آر آی با تزریق گرفتم

و امروز فهمیدم باردارم..!!

کسی تجربه منو داشته؟؟؟!!!😢😢

صدقه بذار کنار

نمیدونم چی پیش میاد

تجربه که نداشتم ولی میدونم بی خطرم نیست

نذر کن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم میگم چی شد شما که ام آر آی با تزریق دادین بچتونو نگه داشتین ؟ممنون میشم اگه جواب بدین چون همچین موردی هم برای منم به وجود اومده 

واسه سلامتی نی نیم دعا و صلوات 
2728
سلام عزیزم میگم چی شد شما که ام آر آی با تزریق دادین بچتونو نگه داشتین ؟ممنون میشم اگه جواب بدین چون ...

سلام

بله هیچ مشکلی بوجود نیومد بچم سالم و سلامت هست شمام نگران نباشید

2738