1232
1226

من دو دفه قطع شدم بار سوم ب مامانم زنگ زدم گفتم مامان جونم میشه با شمارت تو ی سایتی عضو بشم و کلی منت کشیدم اجازه داد....

من هم روزی مادر خواهم شد روزی شاید نزدیک...شاید دور...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  
ي كاربريه

خب قطع شدن سه چهار دفه باز دوباره کاربری ساختن

با شماره قبلی ک ترکیده سایت قبول نمیکنه کاربری جدیدو

من هم روزی مادر خواهم شد روزی شاید نزدیک...شاید دور...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
1213
چن نفرن باو  اون ی نفرم قط نمیشه  چون نی نی یار یک خوابشون برده:)

باو کیه ؟

نشسته ام به در نگاه میکنم.دریچه آه میکشد.تو از کدام راه میرَسی؟ .خیال دیدنت چه دلپذیر بود.جوانیم در این امید پیر شد .نیامدی و دیر شد .
چن نفرن باو  اون ی نفرم قط نمیشه  چون نی نی یار یک خوابشون برده:)

خب هر چند نفر میان فحش میدن

تصور اینکه ی نفر باشه با چند تا کاربری باشه واسه من راحتتره نسبت به اینکه ی عده آدم مریض ریختن اینجا 

امشب بدترین شب من بود،،حال تهوع گرفتم،،زمان عضویت ما بوووخداا اینجور نبود،،متاسفم،،دلم نمیخاد بیام د ...

شوخی میکنی قطعا ؟ 

نشسته ام به در نگاه میکنم.دریچه آه میکشد.تو از کدام راه میرَسی؟ .خیال دیدنت چه دلپذیر بود.جوانیم در این امید پیر شد .نیامدی و دیر شد .
اين ك فحش ميداد هنوز هست

آره اون هنوز قطع نشده

اینا از نسل همونان ک میرن پیج مسی و رونالدو فوش ناموشی میدن بهشون

امشب بدترین شب من بود،،حال تهوع گرفتم،،زمان عضویت ما بوووخداا اینجور نبود،،متاسفم،،دلم نمیخاد بیام د ...

ببیبن حالا منو میفهمید از ساعت 11دارن فش میدن. 

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
1167

یه زمانی سایت واقعا سایت بود محل تجمع افراد باسواد و اگاه بود الان شده جولانگاه روانیای طرفداری و........و کسایی که در حضور کاربران درست و حسابی جرات عرض اندام نداشتن 

مگه از این بهترم میشه    
خب هر چند نفر میان فحش میدن تصور اینکه ی نفر باشه با چند تا کاربری باشه واسه من راحتتره نسبت به این ...

خووشون تو سایت طرفداری 

تاپیک زدن 

ک مثلا حمله کنن سایت 

چن نفرشون اکانت ساخت اینجا 

بعضیاشونم شونم هستن 

ولی با هویت زنونه 

ولی چیزی نمیگن

آره واقعا...

حالا از بدشانسی من همین امشبم این اتفاقا افتاد

من کلا شبا نمیام سایت امشب شوهرم خونه نیس و تنهام اومدم

1220