2733
2734
عنوان

چجوری به شوهرم بگم که ناراحت نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 32 پست

راس ميگه ناراحت ميشن

ولي بتظر من بگو ولي يكم ملايمتر 

يني خودتو عادي نشون بده و يكم با شوخي بگو بله چشم نوازشم ميكنيم ولي اخه بشرطي ك شمام ي دوش مشتي بگيري و ترو تميز بياي پيش ما

و از اين حرفا..

منم اینو بهش گفتم یه بار توجه نکرد به حرفم فقط کفت خب قبلا که ساعت کارم فرق داشت شب میرفتم الان خس ...

خب دوزاریش کج بوده بنده خدا😂

این سری بهش بگو بیا با هم بریم دوش بشیم اگه با کله نیومد😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مقاله بخون از اینترنت

غیر مستقیم از خواسته های زن بگو راجب بهداشت مرد،بعد 

مثلا بگو اره اینو راست میگه وقتی تو حمام میری علاقم چند برابر میشه و از این حرفا 

ما بینش چندتا نکته عاطفی هم بگو که رد گم کنی باشه

2728

همسر منم گاهی وقتا انقد دیر میاد ک نا نداره تکون بخوره زودم خوابش میبره..منم یجور رفتار کردم ک میدونه تا حموم نره بهش نزدیک نمیشم انقد میگم برو حموم ک از رو میره پا میشه..بهش بگو عزیزم میدونم کارت خیلی سخته و حق داری نای حموم رفتن نداشته باشی ب اینهمه تباشت افتخار میکنم اما من دلم برات تنگ شده میخوام بیام بغلت دوس دارم تمیز باشی بوی خوب بدی بخاطر من ی دوش بگیر بیام بغلت ارامش بگیرم.ازین حرفا بزن بهش بر نمیخوره خوششم میاد اقتدارشم نمیره زیر سوال 

2738

بگو بیا بریم حمومت کنم سرحالت بیارم   شوهرم اینقدر خوشش میاد من حمومش کنم چون خودش وقتی حموم میکنه لیف نمیکشه اما وقتی من حمومش کنم تمام خستگیشو از تنش درمیارم لیف میکشم ماساژشش میدم وگاها کار به جاهای باریک هم میکشه  

بگو بیا بریم حمومت کنم سرحالت بیارم   شوهرم اینقدر خوشش میاد من حمومش کنم چون خودش وقتی حموم ...

گاها کار به جاها باریک میکشه؟؟؟

شوهرت چقدر با جنبست واقعا

والا من از دم در حمام رد بشم کار به جاها باریک میکشه

خخخخ

گاها کار به جاها باریک میکشه؟؟؟ شوهرت چقدر با جنبست واقعا والا من از دم در حمام رد بشم کار به جاها ...

اخه ما خونمون جدا نیست با پدرشوهرم اینا هستیم  که نمیشه زشته واگرنه منم مثل توهم   

2706