2410
2553
عنوان

چجوری به شوهرم بگم که ناراحت نشه

1073 بازدید | 32 پست

چند وقته کارش تا دیروقت طول میکشه واسه همین فقط صبحا دوش میگیره اونم چند روز یبار

شب از سر کار که میاد خستس شام می خوره بعد دراز می کشه میره اینستا یا اخبار می بینه.منم می بینم خستس بهش نمیگم کثیفی

ولی هست

امشب می گفت من نوازش احتیاج دارم😒

نمی دونم چجوری بهش بگم که اگر به من بود ترجیح می دادم کنارتم نخوابم چه برسه به نوازش

حالا من همیشه دوش گرفته و تمیزم ولی اون ...

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
با هنسرت مگه تعارف داری ...بگو برو حمام 

یه بار چند ماه پیش بهش گفتم خیلی ناراحت شد

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم ناراحت شدن نداره که..میتونی بگی دوتایی بریم حموم خستگیمون دربره اینجوری بکشونیش حموم. یا مستقیم بهش بگو از سرکار میای خونه برو دوش بگیر که سرحال شی

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
2714

عزیزم منم این مشکلو دارم با همسرم

البته من چون خودم سر کار میرفتم بیشتر درکش میکنمااا

ولی گاها صبح که دوش میگیره با خنده خنده میگم تو واس دیگران و بیرون تمیز میکنی خودت رو😆

اونم حواسش تا چند روز جمع میشه و باز یادش میره

بگو عزیزم بیا باهم بریم حموم توحموم نوازش کنم 

یاموهات چربه من اینجوری دوس ندارم

یایه خاطراتی ازخودت بسازکه شوهرای دوستات حموم نمیرن ورومخن

بگوعزیزم برات لباس هاتوشستم برویه دوش بگیرخستگیت بره ایناروبپوشی که امشب باهم خیلی کارداریم

اگه دیدی اینا جواب ندادبگواوکی بیادوست اجتماعی باشیم!  

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
عزیزم منم این مشکلو دارم با همسرم البته من چون خودم سر کار میرفتم بیشتر درکش میکنمااا ولی گاها صبح ...

منم اینو بهش گفتم یه بار

توجه نکرد به حرفم

فقط کفت خب قبلا که ساعت کارم فرق داشت شب میرفتم الان خستم. همین

2706