2737
2734
عنوان

چه حکمتیه خدا حاجتمو نداده

318 بازدید | 35 پست

نمیخوام ناشکری کنم دوساله پسرم درگیر بیماریه خیلی به خدا التماس کردم شفاش بده پارسال تیکر زده بودم تا تولد امام زمان بچم حرف میزنه انشالله ولی شفا نگرفته خدایا کرمتو شکر فقط کاش بهم نشون میدادی چرا جوابمو نمیگیرم کاش خودم مریض میشدم میمردم بچه م شفا میگرفت و عاقبت بخیر میشدن دوتاشون خدایا ببخش ولی دلم گرفته بود😢😢😢😢

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله ک زودی خوب بشه عزیزم 😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728
عزیزم پسرتو ببر اموزش هفته ای چندین بار باید اموزش ببینن اینجور بچه ها بچه ی خواهرمم اوتیسم تشخیص دا ...

دارم میبرم هر روز ولی پیشرفتش کنده دلم براش کبابه  کاش این روزها زودتر میگذشت

2738
عزیزدلم هیچ وقت از خدا نا امید نشو.ولی هر وقت دلت گرفت بیا درد دل کن.برای شفا پسر ۱۰۰ صلوات میفرستم

الان اومدم درو دل فقط ته دلم روشنه پسرم خوب میشه ولی دیگه طاقت حرف و نگاه های مردمو ندارم

چهار سالس تشخیص اتیسم و صرع گرفته جسمی سالمه ولی حرف نمیزنه و بی توجه

بچت کی راه افتاد؟ هیچ کلمه ای نمیگه؟ تو چند سالگی تشخیصش دادن اوتیسم رو؟! چه علایم دیگه ای داره؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
کدوم شهرید ؟حتما جای خوب ببرش .تا حالا کلمه ای چیزی گفته؟

حدود سی تا کلمه رو تکرار میکنه ولی بکار نمیبره تازگیا بابا رو معنی دار میگه وقتی آب بخواد میره طرف ظرفشویی جیغ میزنه

عزیزم پسرتو ببر اموزش هفته ای چندین بار باید اموزش ببینن اینجور بچه ها بچه ی خواهرمم اوتیسم تشخیص دا ...

میشه بگی چ علائمی داشته و از چند سالگی تشخیص اوتیسم دادنش؟ و کی راه افتاده؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
بچت کی راه افتاد؟ هیچ کلمه ای نمیگه؟ تو چند سالگی تشخیصش دادن اوتیسم رو؟! چه علایم دیگه ای داره؟

تو یک سال و نیمگی تشخیص گرفت آخه اوایل همه چیش نرمال بود یه سال  نیم به بعد پسرفت کرد و کلامشو از دست داد 

ببخشید میشه دقیق تر بگید کلمه میگه یا فقط آوا داره؟مثال میگه آب؟

کلمه میگه جلوش بشماری میشماره باهات ولی تکرار میکنه کلماتو بکار نمیبره

2706