2410
2553
مامانبزرگم فوت كرده بود عمم و زنعموم گريه ميكردن يدفه عمم گفت من ميگم تو گريه كن تو بگو من گريه كنم اونجوري خسته م نميشيم😂😂واي يني با اشك زمينو گاز ميزديم
به نام قدرت مطلق الله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شب فوت مادربزرگم (اونموقع مدرسه میرفتم)خواب بودم بابام یه بار صدام زد بیدار نشدم.یه دفعه گفت اگه میخوایی با مادربزرگت خدافظی کنی بلند شو.

شوکه شدم بلند شدم.اول رفتم حموم😟

بعدش لباس مدرسه پوشیدم چون بابام گفت باید بری مدرسه.

رفتم زیارت که مادربزرگمو ببینم.یه دفعه بلند زدم زیر گریه یه گریه مسخره.داییم که صورت گریون بود یه دفعه خندش گرفت.

فرداشم رفته مدرسه فقط گریه میکردم.بعد مدرسم موقع تشییع جنازه هر ماشینی اهنگشو زیاد کرده بود داغ میکردم.

حالم خیلی بد بود.خیلی.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2456
2714

وايي زماني كه بإمشاد عجب رسميه رو هم تو عروسي هم تو عزا ميخوند رفتيم مراسم خاكسپاري مادر عروسمون يهو آقاهه عجب رسميه رو خوند من جررر خوردم از خنده قيافه بإمشاد جلو چشمم ميومد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

😂😂😂یاد عمم افتادم 

عمه من زن عموی مادرم میشه 😁😁😁 

خیلی بابا بزرگم که برادر شوهرش میشد رو دوست داشت 

وقتی جنازه بابا بزرگمو اوردن کنار قبر گذاشتن که بزارن تو قبر.عمه من 😕😕 رفت دراز شد تو قبر گفت اول باید منو خاک کنین 🤣🤣🤣🤣 ینی این همه گریه کردیم خندمون گرفت بدجور ..بزور درش اوردن 😁😁😁 .حالا مادرم میگف ای بابا زن عمو آبرومون برد 🤣🤣🤣

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2706