1147
1226
برات تاپیک زد😲😲😲

واسه طرفداری هستش حالشو گرفتم داره میسوزه. من از نی نی سایت دارم حمایت میکنم

توروخدا یه صلوات واسم میفرستین میخوام یه کار جدیدی رو شروع کنم استرس دارم 

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

وايي زماني كه بإمشاد عجب رسميه رو هم تو عروسي هم تو عزا ميخوند رفتيم مراسم خاكسپاري مادر عروسمون يهو آقاهه عجب رسميه رو خوند من جررر خوردم از خنده قيافه بإمشاد جلو چشمم ميومد 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
1156
یکی باباش  مرده بود هی نعره میزد مرده هم ک روضه میخوند  گفت هرکی دیگه جیغ بکشه دیگه روضه ن ...

وای قش کککردم از خنده😂😂😂😂😂😂😂😉😉😉😂😉😉😉😂😉😉

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😂😂😂یاد عمم افتادم 

عمه من زن عموی مادرم میشه 😁😁😁 

خیلی بابا بزرگم که برادر شوهرش میشد رو دوست داشت 

وقتی جنازه بابا بزرگمو اوردن کنار قبر گذاشتن که بزارن تو قبر.عمه من 😕😕 رفت دراز شد تو قبر گفت اول باید منو خاک کنین 🤣🤣🤣🤣 ینی این همه گریه کردیم خندمون گرفت بدجور ..بزور درش اوردن 😁😁😁 .حالا مادرم میگف ای بابا زن عمو آبرومون برد 🤣🤣🤣

خدایا خسته شدم هر چی آرزو کردم یه نه گفتی بهم .من جای کیو تنگ کردم 😔😔.خوشحال اونایی که ب عشقشون رسیدن 😔😔
1221

فامیل ما پسرش مرده بود 

یهو یه پیرزن از در خونه اومد تو رفت سراغ مادره عوض اینکه بهش تسلیت بگه با دست میزد تو سر و کله ش و موهاشو میکشید میگفت خاک تو سرت بعد از پسرت تو هنوز زنده ای؟ غذا میخوری آب میخوری؟ 😂😂😂

1167
مثل سگ ننتونو گاییدم

از طریق شماره و ایمیل پیگیری میشی و ی چوب کلفت تو آستینت فرو میره.الان نی نی یارا نیستن صب معلوگ میشه

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

یبارم وسط مراسم تو اوج گریه داغون بعد ی خانمه دستمالایی ک خریده بودن برا مراسم گلدار خیلی خوشکل بودن تند تند درمیاورد میزاشت تو کیفش

یبارم شده بودی مسئول پذیرایی تو سفره دختر عموم داد زد یخواست بگه میریزی رو فرش گفت میرینی رو فرش 

میشه واسه مامانشدنم یه صلوات بفرستید  
1220