2726
عنوان

دعوا باهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 28 پست

خوب مگ اون گلدون از خونه باباش اورده ک غرشو سر تو بزنه...خورده زمین شکسته چ فرقی میکنه کار کی بوده...چقد رو میدین ب شوهراتون ک اینجوری صحبت کنن باهاتون یعنی چی جنازتو ننداختم ...انگاری خیلی ازش ترسیدی ک تااین حد اجازه میده ب خودش ک باهات بد صحبت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم بهش میگفتم اگه بحث تربیت اون رو باید مادرت بهت یاد نیداد تا بفهمی با زنت چطور حرف بزنی بعدشم به خاطر یه گلدون ببین چه ادم مزخرفی هستی که بهت دروغ گفتم 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728
انگار حیوونم ک این حرفو میزنه

بگو تو برو ب فکر تربیت خودت باش ک مادرت برات وقت نذاشته تربیتت کنه نمیخواد منو ادب کنی ایشششش بزن ی چیز دیگ ک براش مهمه جلوش بشکون خخخخ

من شادترین دختر غمگین جهانم  
بگو تو برو ب فکر تربیت خودت باش ک مادرت برات وقت نذاشته تربیتت کنه نمیخواد منو ادب کنی ایشششش بزن ی ...

فکرمیکنه اون تاحالا منو بار اورده تو زندی واقعا واس حرفاش واقعا خندم گرفت 

فکرمیکنه اون تاحالا منو بار اورده تو زندی واقعا واس حرفاش واقعا خندم گرفت 

این حرفارو ک میزنه بلند بلند ازته دل بخند بگو مزخرف نگو خندم میگیره مردا اینجوری حرص میخورن

اتفاقا امشب چنین رفتاری کردم حرصشگرفت رفت خوابید... جفتمونم سرماخوردیم 

خب پس برای خودت شلغم بپز بهش نده بخوره سوپ درست کن برای خودت ظرف کن بخور بگو تا آدم نشی همینه  

مشکل ماها اینه ک وقتی میترسیم طرف پورو تر میشه فک میکنه خیلی ادم حسابیه و بالاس.هیچوقت نترس با خونسردی و بیخیالی بهش میگفتی همون اول.اگ زبون درازی کرد تو بیشتر زبون درازی کن 

هر چی که خدا بخاد!!خدا که بد نمیخاد!!