2703
2553
عنوان

کسی هست خودش دندان قروچه یا فشار دندانی داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40283 بازدید | 58 پست
خودت متوجه دندون قروچه شدی دکتر بهم گفت فشار دندانی دارم اما خودم متوجه نشدم میگه درد لثه ات بخاط ...

من ۳۱ سالمه و از بچگی دندون قروچه دارم و تازگیا کم شده ؛البته بعد اینکه بیشتر دندونام خورد شده ؛یکم لثه متورم میشه ولی نه اونقدر که درد کنه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر بزرگ منم همین طوری بود  شبا از صدای دندوناش نمی تونستیم بخوابیم  خیلی زود هم دندونا ...

جالب بود

شاید یه درمان سنتی برای مثلا کرم روده و ... باشه که باعث دندون قروچه میشه!

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
2720
من ۳۱ سالمه و از بچگی دندون قروچه دارم و تازگیا کم شده ؛البته بعد اینکه بیشتر دندونام خورد شده ؛یکم ...

ممنون عزیزم از توضیحت

لطف کردی

جالب بود شاید یه درمان سنتی برای مثلا کرم روده و ... باشه که باعث دندون قروچه میشه!

نمی دونم چه دلیلی برای رفع دندون قروچه داره 

ولی تجربه ی خودم بود که برای خودم هم خیلی جالب بود

اره فکر کنم میشه من درد جنرالیزه دندون‌ها مو پیدا کردم دکتر گفت حتما دندون قروچه میری

شما هم خودت متوجه دندون قروچه نشده بودی؟

تمام دندونات درد میکرد؟

شما هم خودت متوجه دندون قروچه نشده بودی؟ تمام دندونات درد میکرد؟

اصلا متوجه نمیشم چون سابقه شو نداشتم بعد یهو همه دندونام درد گرفت حتی بعضی شون ترک خورد

دکتر میگه مال دندون قروچه است

اصلا گاهی از خواب پا میشم فکم درد میکنه

2714

منم دندون قروچه دارم بدترین درد دنیاست

بخصوص که صبح با درد فک از خواب بیدار میشی 

من نایت گارد دارم ولی بازم لپمو داخل خواب گاز میگیرم و زخم میشه .‌خلاصه اینکه درگیرشم .

و الان تازگیا پزشکان بوتاکس عضله ی ماستر و پیشنهاد میدن

دختر بزرگ منم همین طوری بود  شبا از صدای دندوناش نمی تونستیم بخوابیم  خیلی زود هم دندونا ...

سلام عزیزمممم . ممنونم بابت پست عالی ک گذاشتی . منم رفتم پشم شتر گیر اوردم بالشت درست کردم الان شده 20 ر وز . انقدر دعات میکنم . خدا حفظت کنه  در پناه خودش . عالی بود عالی . مال من کهنه بود دندون قروچه ولی چند شب درد خیلی شدید فک ندارم . الان نرمال شده . حتی سیاهیلثم هم کمتر شده . بازم ممنونم . 

دوستان ارزش امتحان داره . من ی کیلو پشم خریدم شد 100 تومن میخواستم گارد بخرم میشد نزدیک دو ونیم . تازه خیلی هم سخت استفادش . ولی هم راحته هم در دسترس .

خدا خیرت بده من الان ۰ند ماهه ک .ذاشتم همش دعات میکنم .   من سه روزم ناشتا اب با قره قروت خوردم .   البته با نظر ی ادمی ک اشنا ب طب سنتی بود 

سلام عزیزمممم . ممنونم بابت پست عالی ک گذاشتی . منم رفتم پشم شتر گیر اوردم بالشت درست کردم الان شده ...

سلام دوست عزیز اگه تهران تشریف دارین راهنمایی میکنید پشم شتر رو از کجا تهیه کردین ؟

2706