2726

سلام

کسی دندون قروچه داشته؟

آیا دندان قروچه یا فشار دندانها رو هم تو خواب، رو لثه تون هم اثر داشته و باعث درد لثه شده؟

ممنون میشم جواب بدید

سپاس

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلیلش چیه منم هفته پیش دوبار توخواب اینجوری شدم از فشارش از خواب بیارشدم

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

اعصاب

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

من دوماهه دارم خدااااا چیکار کنم کلافه شدم😭😭😭😭

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

من داشتم عزیزم که سطح دندونامو خراب کرده بود و به لثه هام خیلی فشار میومد که بعد از انجام ارتودنسیم دکتر بهم یه قالب پلاستیکی داد ک میذاشتم روی ردیف دندون های بالا و پایین و یکسال استفاده کردم الان دیگه دندون قروچه نمیکنم. بری دکتر بگی برات راه حل میده یا مثل من بهت قالب میده

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

چندتا دلیل متفاوت داره:

استرس و اضطراب

قرار گرفتن نامناسب دندان ها روی هم

مشکلات گوارشی مثل کرم روده

و ...

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
2706