1265
1292
عنوان

کسی هست خودش دندان قروچه یا فشار دندانی داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 37 پست
ممنون از توضیح کاملت من بین دندون پنج و شش  از دو طرف و بالا و پایین درد داشتم متخصص لثع رفت ...

خواهش میکنم عزیزم.

اره خیلی تاثیر داره روی دندون و لثه. تشخیصش درست بوده من پیش خیلیا رفتم همینو بهم گفتن حتی من انقدری اینکارو میکردم ک لثه هام اسیب پذیر شده بود ینی یه کوچولو دستم به لثم میخورد خون میومد لثه هام. ب فک هم خیلی فشار میاد. ولی الان دیگه راحت شدم

😟😭😭😭

بیخیال تا چهل سالگی برسم دندون مصنوعی میذارم تنت سلامت

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

بگو، راحت باش

دختر بزرگ منم همین طوری بود 

شبا از صدای دندوناش نمی تونستیم بخوابیم 

خیلی زود هم دندوناش خراب شدن 

ی خانم مسن بهم گفت پشم شتر تهیه کن بذار زیر سرش تا مدتی بمونه خوب میشه 

من اوایل مسخره ام میومد اما بعدش مامانم و مادرشوهرم گفتن خوب بگیر حتی بابام گفت ما خودمون برای آبجی بعد از خودم هم اینکار رو انجام دادن و خوب شده 

خلاصه من تهیه کردم و گذاشتم توی دستمال کاغذی زیر بالشت دخترم به خدا به یک هفته نکشید خوب شد 

منم پشم رو برداشتم گفتم یک وقتی به کار میاد ۱۰ سال بعدشبرای پسرم بکارم اومد 

پسرم تا دندون غروچه اش شروع شد پشم رو گذاشتم زیر سرش فوری خوب خوب شد.

1291
لثه و فک چند وقت فک درد داشتم و دهنم کلید میشد خیلی بد بود😔😔😔😔

خودت متوجه دندون قروچه شدی

دکتر بهم گفت فشار دندانی دارم

اما خودم متوجه نشدم

میگه درد لثه ات بخاطر اینه

شک کردم به تشخیصش

مگه ممکنه فشار دندان روی هم درد لثه به ایت حد ایجاد کنه؟

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
خواهش میکنم عزیزم. اره خیلی تاثیر داره روی دندون و لثه. تشخیصش درست بوده من پیش خیلیا رفتم همینو به ...

ممنون عزیزم

ان شاءالله همیشه تنت سالم باشه

خودت متوجه دندون قروچه شدی دکتر بهم گفت فشار دندانی دارم اما خودم متوجه نشدم میگه درد لثه ات بخاط ...

اره فکر کنم میشه

من درد جنرالیزه دندون‌ها مو پیدا کردم دکتر گفت حتما دندون قروچه میری

خوشبحالت من هم تقریبا دو ماهه پیدا کردم دکتر گفته نایت گارد میخوای اما ایران نیستم هزینه اش خیلی با ...

نمیتونی بیای ایران تهیه کنی و بری؟ اخه من پیش دکترم که رفتم خیلیا از خارج میومدن میگفتن هزینه دندونپزشکی اونجا بالاس و اینجا همه کارشونو انجام میدادن و میرفتن

1323
خودت متوجه دندون قروچه شدی دکتر بهم گفت فشار دندانی دارم اما خودم متوجه نشدم میگه درد لثه ات بخاط ...

من ۳۱ سالمه و از بچگی دندون قروچه دارم و تازگیا کم شده ؛البته بعد اینکه بیشتر دندونام خورد شده ؛یکم لثه متورم میشه ولی نه اونقدر که درد کنه

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
دختر بزرگ منم همین طوری بود  شبا از صدای دندوناش نمی تونستیم بخوابیم  خیلی زود هم دندونا ...

جالب بود

شاید یه درمان سنتی برای مثلا کرم روده و ... باشه که باعث دندون قروچه میشه!

من ۳۱ سالمه و از بچگی دندون قروچه دارم و تازگیا کم شده ؛البته بعد اینکه بیشتر دندونام خورد شده ؛یکم ...

ممنون عزیزم از توضیحت

لطف کردی

1288
جالب بود شاید یه درمان سنتی برای مثلا کرم روده و ... باشه که باعث دندون قروچه میشه!

نمی دونم چه دلیلی برای رفع دندون قروچه داره 

ولی تجربه ی خودم بود که برای خودم هم خیلی جالب بود

اره فکر کنم میشه من درد جنرالیزه دندون‌ها مو پیدا کردم دکتر گفت حتما دندون قروچه میری

شما هم خودت متوجه دندون قروچه نشده بودی؟

تمام دندونات درد میکرد؟

شما هم خودت متوجه دندون قروچه نشده بودی؟ تمام دندونات درد میکرد؟

اصلا متوجه نمیشم چون سابقه شو نداشتم بعد یهو همه دندونام درد گرفت حتی بعضی شون ترک خورد

دکتر میگه مال دندون قروچه است

اصلا گاهی از خواب پا میشم فکم درد میکنه