2410
2553
عنوان

خدایا یعنی دخترم چشه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 85 پست
ان شاءالله خوب میشه  ببرش گفتار درمانی  پسر دختر دایی من تا ۵ سالگیش پوشک میبست و اصلا ح ...

عزیزم میشه آدرس دکترو بگیری برام منم بارداری بدی داشتم ببرمش دکتر ویزیتش کنه شاید فرجی بشه دعات میکنم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
عزیزم میشه آدرس دکترو بگیری برام منم بارداری بدی داشتم ببرمش دکتر ویزیتش کنه شاید فرجی بشه دعات میکن ...

شما کجا هستین اون دکتر تبریز بود 

میخوای بپرسم ببینم داره هنوزم ادرسش رو بدم بهت؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما کجا هستین اون دکتر تبریز بود  میخوای بپرسم ببینم داره هنوزم ادرسش رو بدم بهت؟

بله عزیزم ممنون میشم اگه گرفتی ریپلایم کن یا درخواست دوستی بده برام بذار😘😘😘

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2456
لباساشو عوض کن مامیش رو باز بزار بشورش ک سبک بشه رو شکم بزارش ک شکمش رو‌پات باشه خودش رو دستت روغن ب ...

دیشب همه ی این کارا رو کردیم آروم نمیشد دیگه میخواسیم  ببریمش دکتر که خوابید 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
توت فرنگی جلان حال کوچولو چطوره ؟ بردی دکتر اروم‌شد  مشکل چی بود ؟

دیشب اماده شدیم بریم گفتم اول بهش شیر بدم بعد بریم که تو بغلم خوابش برد! دیگه نرفتیم ولی یه کوچولو بدنش داغ بود احساس کردم تب داره! فردا میبرمش پیش دکترش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2714
عزیزم ببین حشره ای توی لباسش نیست؟ 

نه دیشب باباش همه جاشو بررسی کرد و لباساشم کلا عوض کرد! دیگه میخواسیم ببریمش دکتر تو بغلم خوابش برد نرفتیم دیگه

وای پسرمن کولیک شدید داشت یعنی 3ماه تمون طفلکم دردکشید وماکنارش عذاب کشیدیم. قطره کولیف واهورا نی ن ...

بهش میدادم اثر نداشت دکترش گریپ میکسچر خارجی واسش نوشت

دیشب اماده شدیم بریم گفتم اول بهش شیر بدم بعد بریم که تو بغلم خوابش برد! دیگه نرفتیم ولی یه کوچولو ب ...

عزیزرم پس حتما سرما خوردگی داره و نااروم بوده حتما استامینوفن بده 

امام على عليه السلام: لا أدَبَ مَعَ غَضَبٍ ... با خشم تربیت ممکن نیست ##