2703
2553
عنوان

خدایا یعنی دخترم چشه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 85 پست
عزیزم اشکال نداره بیمارستان ببر باز نمیخوام بترسونمت ولی حواست باشه زیاد گریه نکنه چون سر خودم اومده ...

وای خدای من😭الان چن وقتشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا مثل الان من😭

عزیزم دختر منم کولیکی بود بشدتتتتتتتتت هااا.‌خیلی ناجور. فقط دور دادن باماشین جواب میداد

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2456
وای خدای من😭الان چن وقتشه

الان ۸ ماهشه خداروشکر به خیر گذشت ولی باید تحت نظر باشه تا دو سالگی ، عزیزم هیچوقت نگه ندار بچرو ببر دکتر من تو بیمارستان بودم دیدم بخاطر اون میگم نزدیک ۱۷ روز بستری بود 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
سشوار روشن کردم الانم جارو برقی روشنه ولی بازم فایده نداشت! با ماشینم بیرون بردیمش ولی فقط ده دقیقه ...

عزیزم ببین حشره ای توی لباسش نیست؟ 

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
امضامو بخون 😔😔😔

پسرت چند سالشه؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2714

عزیزم بچه ات دل درد داره ازشکم بذارش رودستت وآروم کمرش روبمال یا به کمربخوابونش وبا یه روغن مثل روغن زیتون شکمش رو ماساژ بده وببند تا نفخ شکم این بچه خالی نشه دلش آروم نمیگیره ممکن هم هست به پروتئین گاوی حساس باشه سعی کن هیچ نوع لبنیاتی نخوری البته اگر شیرش میدی وهر روز عرق رازیانه وزیره بخوری کولیک بچه ها تواین سن طبیعیه اگر یه چیزایی رو رعایت کنی حتما بهتربشه

وای پسرمن کولیک شدید داشت یعنی 3ماه تمون طفلکم دردکشید وماکنارش عذاب کشیدیم.

قطره کولیف واهورا نی نی بهش بده انشاالله خوب میشه

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

احتمالا گوشش درد میکنه،زبهد تو ماشین سوار کنی گوشش درد میگیره،هرکارم کنی آروم نمیشه

ببر دکتر بهت احتمالا مسکن بده ک بهش بدی،

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
نزدیک چهار سال

برای سلامتی پسرتون صلوات فرستادم و حمد و ایه الکرسی میخونم ...ان شاالله اقا امام زمان شفاش بده عزیزم🌹

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
نزدیک چهار سال

ان شاءالله خوب میشه 

ببرش گفتار درمانی 

پسر دختر دایی من تا ۵ سالگیش پوشک میبست و اصلا حرف نمیزد هرچی دستش بود پرت میکرد سرو کله ی همه اصلا انگار هیچکس رو نمیدید هیچی نمیفهمید ولی بردش پیش یه دکتر پرفوسور بود گفته بود حاملگی خون‌به مغرش نرسیده داروهایه خیلی گرونی بهش داد بود بعد ۱ ماه حرف زد و گفتار درمانی هم‌میبرد کم کم کاملا خوب شد تا ۷ سالگیش و الان که کلاس چهارم یا پنجمه یه پسر سالم و خیلی با درک و شعور هستش خوب درسش رو میخونه ژیمناستیک هم میرفت مدال آورد بود پارسال

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706