2726
عنوان

خدایا یعنی دخترم چشه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 85 پست
سشوار روشن کردم الانم جارو برقی روشنه ولی بازم فایده نداشت! با ماشینم بیرون بردیمش ولی فقط ده دقیقه ...

الهی بگردم انشاالله زودتر آروم بگیره تو هم واسه شفای پسرم دعا کن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
عزیزم بردیش دکتر 

نه گفتم مثل هرروز بعد از چها پنج ساعت آروم میشه که نشد الانم بیمارستانا متخصص ندارن فقط پزشکای عمومیه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر چی خوردی نهار؟شیرخودتو خورده؟

جوجه کباب و سیرموک پلو ! ولی بعدش چای زعفرونی خوردم عصر هم چای نبات اره شیر خودمو میخوره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
دقیقا مثل الان من😭

وای منم گذروندم یه بار سه روز پشت سرهم شاید چهارپنج ساعت روهم خوابیدم داشتم هزیون میگفت برو خونه مامانت یکی نگهش داره یکم استراحت کن یه برنامه به اسم خواب نوزادو هست بگیر صدای همه چی داره ما یه سشوارسوزوندیم بعد حواسم شد با گوشی هم میشده فقط بذار رو پرواز که امواج موبایل کم شه

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2728
فقط سشوار😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نه سشوار نه جارو برقی نه ماشین نه پتو نه نَنی....هیچکدوم آرومش نکرده 

بردیمش دو سه بار ولی فقط پنج دقیقه میخوابه بار اخرم ده دقیقه فقط و بیدار شد و....

همشو کشیدم تا ۶ ماهگی😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

آروغشو میگیرین؟

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
الهی بگردم انشاالله زودتر آروم بگیره تو هم واسه شفای پسرم دعا کن

عزیز دلم ان شاءالله امام زمان پسرتو شفا بده

مگه چشه؟

عزیزم منم بچم کوچیک بود یه روز ازصبح گریه کرد تا اخر شب بردمش دکتر دکتر دعوام کرد گفت بچه وقتی زیاد گریه میکنه بیاریدش دکتر خدایی نکرده مشکل جدی نداشته باشه خلاصه تو اورژانس معاینه اش کرد ویه دارو داد اومدیم خونه دادم خورد انگار اب رو ی اتیش طفلی یه ططوریش هست ببرش دکتر حتما

عزیزم بدنشو چک کن ببین چیزی ادیتش نمیکنه؟؟؟ دختر دوماهه من یک روز تمام گریه می کرد و بیقرار بود تا ...

باباش همه جاشو بررسی کرد و لباساشم کلا عوض کرد ولی...😭الان بابونه دم کردم بهش بدم ببینم آروم میشه

عزیزم منم بچم کوچیک بود یه روز ازصبح گریه کرد تا اخر شب بردمش دکتر دکتر دعوام کرد گفت بچه وقتی زیاد ...

الان میبریمش

باباش همه جاشو بررسی کرد و لباساشم کلا عوض کرد ولی...😭الان بابونه دم کردم بهش بدم ببینم آروم میشه

بابونه برای چی؟

مجاز نیستی بهش دم کرده بدی. حساسیت پیدا می کنه 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2706