2737
2734
عنوان

خدایا یعنی دخترم چشه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 85 پست
سشوار روشن کن بالاسرش ببین آروم نمیشه

سشوار روشن کردم الانم جارو برقی روشنه ولی بازم فایده نداشت! با ماشینم بیرون بردیمش ولی فقط ده دقیقه خوابید و بیدار شد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم .چقدر طفلی گناه داره.من یه موقعهایی انقدر مستاصل میشدم خودم هم پا به پای بچم گریه میکردم.

دقیقا مثل الان من😭

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

عزیزم بدنشو چک کن ببین چیزی ادیتش نمیکنه؟؟؟

دختر دوماهه من یک روز تمام گریه می کرد و بیقرار بود تا اینکه دیدم یه مو دور انگشت پاش پیچیده و قرمز و متورمه. خودم نتونستم درش بیارم. ساعت ۴شب بردمش اورژانس. به محض اینکه مو رو باز کرد دخترم به خواب عمیق و آرومی رفت 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
ببرتومماشین بخابون میدونم چی میکشی بچه منچهارماه شب و روز گریه منم کریه میکردم دیکه کلابیداربودم شپه ...

بردیمش دو سه بار ولی فقط پنج دقیقه میخوابه بار اخرم ده دقیقه فقط و بیدار شد و....

2738

یکم بهش عرق نعنا بده. منم این روزا رو داشتم🙁

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
شاید گرمشه پسر من خیلی گرمایی بود و ما خیلی پوشونده بودیمش بعدا فهمیدم گریه هلش واسه این بودخ ادرار ...

ادرارش خوبه و لباسش هم کم کردم گفتم شاید گرمشه ولی بازم...هرکار فک کنین کردم😭😭😭😭

دقیقا درکت میکنم.اینم یه دوره ایه میگذره عزیزم.یکم با روغن بچه ماساژش بده شاید خوابید.

ماساژ هم با روغن زیتون میدم تاثیر نداره! 

بردیمش دو سه بار ولی فقط پنج دقیقه میخوابه بار اخرم ده دقیقه فقط و بیدار شد و....

قطره کولیکید بده بچه منم رفلاکس و کولیک داشت  کولیکید بازمئخوبه ولی بچت تا چهارماه همینخ

شکمش ماساژ بده با یه گوش پاک کن روغن زیون اروم بزن مقعدش یکم تکون بده تحریک بشه باد دفع کنه شاید بهت ...

این کارم کردم😭

2706