1147
1226
عنوان

خدایا یعنی دخترم چشه؟😭

890 بازدید | 85 پست

دقیقا از ساعت سه و نیم بعد از ظهر تا الان بیداره و گریه میکنه😭  ۵۰ روزشه

هم کولیک داره هم رفلاکس ولی حداکثر پنج ساعت فقط ناآروم بود

الان یازده ساعته بیداره و گریه میکنه

همه ی داروهاشم سر ساعت بهش میدم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

سشوار روشن کن بالاسرش ببین آروم نمیشه

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

عزیزم بردیش دکتر 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
1156

چرا نبردیش دکتر؟

اگر یه نفر ازت پرسید چقدر دوستم داری؟بگو اندازه  ای که هستی اگر  پرسید  تا  کی دوستم  داری بگو تا وقتی که هستی.....اگر پرسید  چقدر  بهم اعتماد  داری؟بگو  همون قدکه خودت بهم اطمینان  میدی تا بدونه تا زمانی با ارزشه که به ارزشهات احترام میذاره...   تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 

فقط سشوار😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پسرم زندگیمه😍😍😍وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1221
بزار لای پتو تابش بدین ببین میخوابه یا نه

نه اصلا! تازه نَنو هم واسش بستیم تو اونم آروم نمیشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

دوره اش باید بگذره عزیزم میدونم توام خسته ای اما میگذره این روزا حداقلش تا دوماه الی سه ماهگی اینجورین 

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
1167

پسر من خخخیلی گریه کنه و بیتابی کنه از همون نوزادیش میبردم حموم با اب گرم بدنشو میشستم وانو پر میکنم میزارم تو اب بعد باهاش بازی میکنم انرژیش گرفته میشه میام بیرون سریع میخابه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سشوار روشن کن بالاسرش ببین آروم نمیشه

سشوار روشن کردم الانم جارو برقی روشنه ولی بازم فایده نداشت! با ماشینم بیرون بردیمش ولی فقط ده دقیقه خوابید و بیدار شد

الهی بگردم .چقدر طفلی گناه داره.من یه موقعهایی انقدر مستاصل میشدم خودم هم پا به پای بچم گریه میکردم.

دقیقا مثل الان من😭

عزیزم بدنشو چک کن ببین چیزی ادیتش نمیکنه؟؟؟

دختر دوماهه من یک روز تمام گریه می کرد و بیقرار بود تا اینکه دیدم یه مو دور انگشت پاش پیچیده و قرمز و متورمه. خودم نتونستم درش بیارم. ساعت ۴شب بردمش اورژانس. به محض اینکه مو رو باز کرد دخترم به خواب عمیق و آرومی رفت 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
1220