2726

مادرم منو سپرد به یک زن که دایه بشه بزرگم کنه

به یاد ندارم گفته باشه دوسم داره حتی یکبار

یادم نمیاد در اغوشم کشیده باشه یا خاطره ای داشته باشیم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم عشقه مونس قلبمه و همه کار کرده همیشه میگم از خدا میخوام من پیش مرگ مامانم شم چون تحمل مرگ عزیزترین کسمو ندارم

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

ببین مامان من برا هممممه فرشته بود من که 18سالم شد دوران حساس زندگیم مامانمم افسردگی حاد گرفت از دست کارای بابام و واقعا واقعا هیچ جوره کنارم نبود کمک نکرد .وقتی لازمش داشتم خودش درد میکشید واقعا دردناکه ....... 

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2728

مامانم دوسم داره ..

شاید..

ولی من خیلی عاشقشم

اما‌ اذیتم کرد خیلی..همیشه خواهرم و بهم ترجیح داد..😢از این کارش خیلی عذاب کشیدم

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱

غيرقابل توصيفه از كل زندگيش زده واسم همه جا پا ب پام بوده هيچوقت نميتونم جبران كنم هركاري كنم واسش بازم كمه، دورش بگردم الهي،خدا همه ي مادرا و پدرارو حفظ كنه و تنشون سالم باشه 

به نام قدرت مطلق الله

خیلی زیاد.من بچه ای بود که بعد از مرگ بچه اولش شده بودم امیدش.

ولی من هیچوقت نمیتونم جبران کنم محبتاشو.بعضی وقتا هم که اخلاقم خیلی باهاش بد میشه😭

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

جوونیشو به پام گذاشت و منو دست یه آدم مطمئن سپرد.خیلی جاها پشتمو خالی کرد ولی مامانمه نمیشه ازش دلخور باشم

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
دقیقا تو حال دل منی😓😓😓😓

بنظرت چراااا

خيلي حاله بديه😢😢😢

خيلي از روزا بهش فكر ميكنم

با اينكه همه كار واسم ميكنه ولي ميگم از روي حس وظيفه اين كارارو ميكنه نه دوستداشتن😔

2706