2737
2739

مثلا برا ی  بچه ۵ _۶ماهه چقد وقت میذارین باهاش بازی کنین ...چقد وقت میذارین باهاش حرف بزنین و چ بازی هایی میکنین

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

اون سنو نمیدونم ولی من تماموقت و روزم صرف پسرم میشه سه سالشه حتی شام و ناهارم به عشق اون میپزم اگه نخوره نمیخورم اخم کنه میمیرم.از صبح تا شب بازی میکنم باهاش و حرف میزنم و بهش میرسم الانم رو پاهامه هنوز دارم تکونش میدم از ساعت دوازده نمیخوابه هی قصه میخواد😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم این حرف که (برای بچش وقت میذاره) الان برای بچه ۵.۶ ماهه صدق کنه چون اون بچه خیلی کوچیکه زیاد احتیاجی ب بازی خاصی نداره. فقط حرف زدن با بچه و رسیدن بهش مهمه. اصولا این حرف برا بچه ها بزرگتره ک مثلا بشینی باهاشون بازی کنیو این حرفا. ۵.۶ ماهه ک خیییلی نی نیه😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2728

برای ۵ ماهه که ۲۴ ساعت باید وقت بزاری😅😅😅

اون مال بزرگتر از یک و سال و نیمه😅😅

قبلش  کاملا در اختیاری عزیزم

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
نی نی من هشت ماهشه کلا ۲۸ ساعت از ۲۴ ساعتمو در خدمتشم الانم که خوابه دارم بهش شیر میدم اومدم سایت

باهاش چ بازی هایی میکنین؟؟؟چ حرفایی بهش میزنین؟؟

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
فک نکنم این حرف که (برای بچش وقت میذاره) الان برای بچه ۵.۶ ماهه صدق کنه چون اون بچه خیلی کوچیکه زیاد ...

برا همین میگم ...اخه من هر چی میخوام باهاشون بازی کنم اصلا حتی توجه هم نمیکنن ب زور یوقتایی یکم مسخره بازی در میارم بخندن یا اهنگ میذارم براشون ....ولی نمیدونم باید دیگه چیکار کنم 

باهاش چ بازی هایی میکنین؟؟؟چ حرفایی بهش میزنین؟؟

عزیزم حرف که اون سن فقط ناز و قربون صدقس دیگه شعر بخون قصه بخون شکمشو پوووف کن بخنده ماساژش بده با روغن بچه.تو حموم باهاش یکم بازی کن زیاد البته متوجه نمیشه.بیرون میبری همه جارو نشونش بده براش توضیح بده کمکم خیلی کارا اوووووه

2738
برای ۵ ماهه که ۲۴ ساعت باید وقت بزاری😅😅😅 اون مال بزرگتر از یک و سال و نیمه😅😅 قبلش  کاملا ...

ن شیرو پوشکو خوابو این چیزا منظورم نیست...اونو‌ک سر وقت بهشون میدم .منظورم بازی و حرف زدنو ایناست

عزیزم حرف که اون سن فقط ناز و قربون صدقس دیگه شعر بخون قصه بخون شکمشو پوووف کن بخنده ماساژش بده با ر ...

اره ولی حس میکنم متوجه‌نمیشن اخه  عگس‌العمل نشون نمیدن منم سرد میشم 😔

اون سنو نمیدونم ولی من تماموقت و روزم صرف پسرم میشه سه سالشه حتی شام و ناهارم به عشق اون میپزم اگه ن ...

عزیزم...دائم باهاش بازی نکن بزار کمی خودش با اسباب بازی هاش یاد بگیره  بازی کنه هم وابسته نمیشه وهم اینکه شما هم یه نفسی میکشی😅

برا همین میگم ...اخه من هر چی میخوام باهاشون بازی کنم اصلا حتی توجه هم نمیکنن ب زور یوقتایی یکم مسخر ...

نه عزیزم کار خاصی نمیخواد بکنی و قرار نیست بکنی اون خیلی کوچیکه الان که متوجه بازی و اینا نیست. وقت گذاشتنو برا کسی میگن ک بچش مثلا دوسه سال به بالاس و باید برا بازیش وقت بذاری وگرنه الان که کاری نمیخواد بکنی

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
ن شیرو پوشکو خوابو این چیزا منظورم نیست...اونو‌ک سر وقت بهشون میدم .منظورم بازی و حرف زدنو ایناست

تو اون سن تایم خیلی زیادی بیدار نیستن 

وقتی هم بیدارن همش شیر میخوان و پوشک و بعدم نمی شه وقتی بیدارن خیلی کار خاصی انجام داد

تو اون سن‌پسر من دو ساعت بیدار بود دو ساعت خواب😁😁

شبا هم ۱۲ ساعت میخوابید

بیدار که بود نیم ساعت اول شیر میخورد ک جلشو عوض میکردم و خیلی خوش اخلاق بود بازی میکردم باهاش

بعدش یکم میزارشتم تو روروئک کارامو میکردم

آخراش بد اخلاق میشد بغلش میکردم راه میبردمش تا دوباره بخوابه

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
2706