2726
بعد که اعلانها باز شد، اولین گزینه یعنی تماس جدید رو در حالت خاموش بذار

خیلی لطف کردی 

یعنی اگر همه این گزینه ها رو غیر فعال کنم ، دیگه اون بالای صفحه نشون نمیده که پیامی هست از طرف کال رکورد؟ 

اون تصویری که فرستادم ، گزینه رو نشون دادم که واسه تلگر ام و واتساپ ارسال میکنه  من برای تلگر ...

چه جالب، ممنونم عزیزم😘

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی لطف کردی  یعنی اگر همه این گزینه ها رو غیر فعال کنم ، دیگه اون بالای صفحه نشون نم ...

والا قاعدتا باید این اتفاق بیفته دیگه! ولی محض اطلاع قبلش با یک تماس امتحان کن!

من خیلی وقته نصب کردم ولی چون روی گوشی خودم نصب کردم نیازی به این تنظیمات پیدا نکرده بودم، فقط یک مو ...

من از فردا میخوام استفاده کنم ، موارد استفاده اش رو میام بهت میگم  

این دوستانی که خواننده خاموش هستن، .........؟

2728
اون تصویری که فرستادم ، گزینه رو نشون دادم که واسه تلگر ام و واتساپ ارسال میکنه  من برای تلگر ...

راستی عزیزم اون گزینه که تنظیمش رو فرستادی من فکر میکنم خود برنامه رو به اشتراک میذاره نه فایلهای ضبط شده رو!!! یعنی خود برنامه کال رکوردر رو از طریق این گزینه میتونی به تل گرام یا واتساپ یک نفر بفرستی تا اون هم نصب کنه! فایلهای ضبط شده هم توی حافظه گوشی ذخیره میشن و راحت از توی مدیا میتونی گوش بدی

اگر هم تماسی برات مهم هست و میخوای پاک نشه باید بعد از تماس بری داخل برنامه و گزینه ذخیره رو براش بزنی! اگر این کار رو نکنی برنامه به طور خودکار نهایتا صدتا تماس رو ذخیره میکنه و هر تماسی که مازاد بر این باشه از آخر پاک میکنه! البته این عدد 100 هم باید خودت توی تنظیماتش انتخاب کنی وگرنه تعداد کمتری رو نگه میداره!

اگر ممکنه درخواست دوستی ام رو قبول کن

داره عزیزم ولی همون داخل برنامه که میری روی هرتماس گزینه اشتراک گذاری داره و وقتی بزنی میتونی ارسال کنی