2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توی تنظیماتش قسمتی هست که برنامه رو مخفی میکنه و فقط کسی که نصب کرده میتونه استفاده کنه  و ...

عزیزم گزینه ای که برنامه رو مخفی میکنه اسمش چیه؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2720
عزیزم وارد نیستم  آشنایی با برنامه اش ندارم  برای همین مجبور شدم تاپیک بزنم ....که ببینم ...

آهان یعنی همه اونایی که در جواب من نوشتی سوالی بود؟😂 خب غیرفعال کردن اعلانش رو من پیدا کردم! توی تنظیمات گزینه تنظیمات اعلان داره که باید خاموش باشه! ولی اون دوتا سوال دیگه رو جوابشو نمیدونم😔

آهان یعنی همه اونایی که در جواب من نوشتی سوالی بود؟😂 خب غیرفعال کردن اعلانش رو من پیدا کردم! توی تن ...

آخی ، نازی 

ببخشی که درست توضیح ندادم

اون قسمتی رو که متوجه شدی ، میشه توضیح بدی ؟ یا اسکرین بگیری واسم ؟

آهان یعنی همه اونایی که در جواب من نوشتی سوالی بود؟😂 خب غیرفعال کردن اعلانش رو من پیدا کردم! توی تن ...

من الان رفتم توی تنظیمات زبان رو فارسی کردم 

شما بلدی یا به شما هم بگم؟

2714
من الان رفتم توی تنظیمات زبان رو فارسی کردم  شما بلدی یا به شما هم بگم؟

مال من فارسی بود عزیزم، یعنی عاشق خودمونم دوتا نابلد داریم به هم آموزش میدیم😂 دارم اسکرین میذارم 

عزیزمی  آخه من چند دقیقه پیش نصب کردم ، اصلا آشنایی ندارم

من خیلی وقته نصب کردم ولی چون روی گوشی خودم نصب کردم نیازی به این تنظیمات پیدا نکرده بودم، فقط یک مواردی پیش می اومد که نیاز داشتم دوباره مکالمات رو گوش کنم، مثلا مخاطبم یک شماره یا آدرسی رو بهم گفته بود یا استادم یک نکته ای رو توضیح داده بود ... گاهی هم برای کسانی که حرفهای خودشونو انکار میکنن به کار میاد😉

2706