دوستان عزیزم من نذر کردم برا ۳۱۳ نفر ایه الکرسی بخونم هدیه کنم به امام زمان که ان شاء الله حاجتت هرکسی که حاجتش رو میگه برآورده شه 

هرکسی این تایپیک رو دید به فال نیک بگیره که خدا حاجت رواش میکنه 

خواهش میکنم فقط یکبار اسم بدین که ختمم بهم نخوره سعی میکنم فردا همش رو بخونم ان شاء الله 

دوستان اگه دلتون خواست با دلای پاکتون دعام کنین ۲ تا حاجت دارم خیلی مهمه هستن برام که زود روا شه دعا کنین منم عیدی بگیرم 

اسمم مریمه خیلی ممنونت میشم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من عزیزم ممنون یکیش براخودم  وزندگی و دخترم یکی هم براخانواده پدریم

خیلی ممنون میشم خداخیرا بده

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2706