2733
2734
عنوان

وقتی تنهایی همه چیز ب نظرت ترسناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 69 پست
وقتی تنهایی نباید بترسی چون خدا بفکرته  یاعلی

سلام عشقم.خوبی؟این که درسته اما اکثر ما ی کم تو ایمان سست هستیم خود من هرچی بسم الله میگم و ازخدا یاد میکنم بازم مثل چی میترسم😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
وقتی تنهایی نباید بترسی چون خدا بفکرته  یاعلی

عشقی ارامششش😘

قربون یا علی برم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 از کمدم نمیترسم ولی ی اتاق خوابا ک داخلش وسله های خیاطی و خرت و پرت دارم یکم ترسناکه

فک کن یهو چرخ خیاطی شروع کنه به کار کردن 👹👹🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2738
فک کن یهو چرخ خیاطی شروع کنه به کار کردن 👹👹🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فیلم ترسناک دیدیااا😁

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
لامصب وسایل خونه تق و توق صدا میکنن ولی وقتی تنها نیستی همشون خفه میشن😕

دقیقا... همه چی صدا میده امشب

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
فیلم ترسناک دیدیااا😁

من اتاقم ی پنجره داره به سمت کوچه پشتی.ی کوچه تاریک و وحشتناک.الانم دارم کم کم میترسم😐😐😐😐

2706