1232
1226
عنوان

وقتی تنهایی همه چیز ب نظرت ترسناکه

355 بازدید | 69 پست

صدای باد، صدای دعوای گربه ها تو کوچه، صدای بسته شدن در خونه همسایه، صدای خنده های بلند و عصبی ک از تلویزیون میشنوی...

من هم روزی مادر خواهم شد روزی شاید نزدیک...شاید دور...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اره🤐

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
1156

آره😢

منم با شوهرم قهرم اومدم تو حال خوابیدم همه چی صدا میده😭😭😭

پروردگارا!                                                             به من بیاموزدوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند ، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم من را نخوردند ، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواخنتند و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.......💖❤️❤️❤️💖 .

وقتی تنهایی نباید بترسی چون خدا بفکرته 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉 دلم برابعضی کاربرها میسوزه 😢 پول اینترنت میدن ،چندین ساعت  از وقتشونو میذارن تا بیان تو فضای مجازی  پرخاشگری کنن و عقده هاشون رو دیگران خالی کنن اگه این وقت و هزینه رو میذاشتی میرفتی مشاوره حالت خوب میشد😊اگه تو زندگیت مشکل داری باور کن من باعثش نیستم🤕 انقدر دلت سیاه هست که دچار این مشکلات میشی همش اثر لحن زشت خودتته که برمیگرده به زندگیت 😑 عزیزم درسته اینجا مجازیه و میتونی خشم ناشی از مشکلاتتو خالی کنی رو دیگران ولی کائنات هزار برابر برات انرژی منفی می فرستن  و نتیجشو می بینی نتیجش که هیچ ، خودتم از درون میپوسی روحت سیاه میشه ،،،،  فحشن دادن و توهین کردنو همه بلدن همه لب و دهن دارن ،،،  ولی شما بفکر درمان باش                👇                                                                     این روزها به وفور شاهد این هستیم که بعضی ها با خوندن چهارتا کتاب و دیدن چند تا فیلم هنری و گپ و گفت با چند تا آدم بزرگتر از خودشون و پرسه های گاه و بیگاه در وبگاه های ادبی، شدیدا توهم روشنفکری دارن و اون هم به طرز غلط و خودساخته، ساختار شکنی های بیجا و بی مورد به نام روشنفکری و به کام دریدگان کج فهم و بداندیش امثال خودشان رو در ادبیات و گفتارشون جا داده اند و بی حرمتی ها و هتاکی رو به جایی رسونده اند که معنا و مفهوم ادب به طور کل زیر سوال میرود😷😝 

خخخ 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

لامصب وسایل خونه تق و توق صدا میکنن ولی وقتی تنها نیستی همشون خفه میشن😕

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
1213

زیر تختت چه خبره خدا میدونه

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
داخل  کمدت چه خبره وااای!

از کمدم نمیترسم ولی ی اتاق خوابا ک داخلش وسله های خیاطی و خرت و پرت دارم یکم ترسناکه

من هم روزی مادر خواهم شد روزی شاید نزدیک...شاید دور...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  
1167
وقتی تنهایی نباید بترسی چون خدا بفکرته  یاعلی

سلام عشقم.خوبی؟این که درسته اما اکثر ما ی کم تو ایمان سست هستیم خود من هرچی بسم الله میگم و ازخدا یاد میکنم بازم مثل چی میترسم😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
وقتی تنهایی نباید بترسی چون خدا بفکرته  یاعلی

عشقی ارامششش😘

قربون یا علی برم

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
من به تنهایی عادت کردم....

من فکر نمیکنم هیچوقت عادت بکنم

آره😢 منم با شوهرم قهرم اومدم تو حال خوابیدم همه چی صدا میده😭😭😭

شوهر من نیستش کلا

از کمدم نمیترسم ولی ی اتاق خوابا ک داخلش وسله های خیاطی و خرت و پرت دارم یکم ترسناکه

فک کن یهو چرخ خیاطی شروع کنه به کار کردن 👹👹🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
1220