2737
2739
عنوان

بیاین واسه مشکلات هم دعا کنیم حاجت بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من ستاره هستم

اين گروه منو دوستم تو تلگرامه درمورد اي وي اف و اي يو اي وكسايي ك منتظربچه هستن و اندومتريوزي ها

خودمونم تحت درمانيم

خوشحال ميشم بياين و از تجربيات هم استفاده كنيم

https://t.me/joinchat/Lu9H90zo1O1-FGFePrJdcA

لينك رو كپي كنين رو صفحه تلگرامتون بعد وارد بشين

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها منم ۱۰۰ تا دعا کنیم براحاجت دل همه

ان شاءالله حاجت روا شی 

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
2728
100 😊

حاجت روا شی

قبول باشه 

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
سلام عیدتون مبارک باشه و نذرتون قبول باشه . منم ۱۰۰ صلوات میخونم .لطفا برای منم دعا کنین مشکلم حل ب ...

ان شاءالله حاجت روا شی