2410
2553

شاید دوقلو بارداری

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بتا خودش هرروز دوبرابر میشه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

اگه دو قلو یا چند قلو باشه بتا بالاست..نه مشکلی نیست عزیزم😘

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2714
یکی گفت احتمال خارج رحمی هست خیلی ترسیدم..خیلی وقتهدمنتظر بارداری بودم خیلی تلاش کردم 

نه چرت میگننن..از الان ب حرف همه اهمیت نده..فقط حرف دکترت..یا سایت معتبر 😘😍

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
نه چرت میگننن..از الان ب حرف همه اهمیت نده..فقط حرف دکترت..یا سایت معتبر 😘😍

فدات عزیزم یکم از نگرانی در اومدم...کلومیفن یه مدت خوردم ولی دوسه ماهیه ک نخوردم.امپولم زدم۲بار چن ماه پیش

یکی گفت احتمال خارج رحمی هست خیلی ترسیدم..خیلی وقتهدمنتظر بارداری بودم خیلی تلاش کردم 

نه گلم استرس نداشته باش.اگ هم میترسی برو دکتر همونجا خودش سونو میکنه و میگه سرجاشه یا نه

اکثر اونایی ک قرص و امپول واس بارداری مصرف میکنن احتمال دوقلو یا چندقلو زاییشون زیاده😁 مبارکه

2706