2726
عنوان

امشب تصمیم قطعی گرفتم.طلاق توافقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 69 پست
نباید نقطه ضعف دستش بدی. منم دارم جدا میشم با دو تا بچه کوچیک. ولی دادم به خودش. مامانش داره بزرگشون ...

خیلی به دخترم وابستم

فوق العاده ناز و شیرینه

اونم خیلی به من وابسته اس

تا حالا زیاد کمکم نکرده تو بزرگ کردنش

حالا که انقد شیرین شده میخواد با بچه ندادن دقم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونه بچه رو نده تا هفت سالگی مال خودته ولی خدایی اگه ففط ر همین دعوا کردین زیاده روی بوده

نه هرچند وقت یکبار وحشی میشه

اما در کل همیشه اعصاب خورده

مگه اینکه من خیلی حواسم باشه و آروم باشم

2728
نمیتونه بچه رو نده تا هفت سالگی مال خودته ولی خدایی اگه ففط ر همین دعوا کردین زیاده روی بوده

در هر صورت پیش من میمونه؟

قصد دارم اگه بچه رو بده کلا بزارم از این شهر برم تا نتونه پیدام کنه

خیلی به دخترم وابستم فوق العاده ناز و شیرینه اونم خیلی به من وابسته اس تا حالا زیاد کمکم نکرده تو ...

فکر میکنی بچههای من تلخ بودن. یکیشون سه سال ده ماهشه. یکیشون یک سال و ده ماه. تو اوج خوشمی. ولی وقتی مجبور باشی تحمل میکنی.  بعدشم بچه تا هفت سالگی پیش تو هست. چرا از الان. جبهه گرفتی براش. ولش کن مهریتو بده .تا اونموقع مطمعن باش زن میگیره اصلا بگه هم نمیخواد دیگه . ولی مهریتو نبخش

در هر صورت پیش من میمونه؟ قصد دارم اگه بچه رو بده کلا بزارم از این شهر برم تا نتونه پیدام کنه

تا هفت سالگی قانونا مال شماست بعدشم دیگه خود بچه نمیره پییشش و خودشم نمبخواد دیگه. ولی کاش میتونستین حل کنین مشکلتونو. اگه فقط عصبیه قلقشو به دست بیار و ارامش رو به زندگیت برگردون عزیزم. انشالا مشکلت حل شه

دور گلوی ما از بس پراز نیشه  جای نوازش هم خون مردگی میشه 
تا هفت سالگی قانونا مال شماست بعدشم دیگه خود بچه نمیره پییشش و خودشم نمبخواد دیگه. ولی کاش میتونستین ...

دیگه توانشو ندارم

دارم از بین میرم

هر روز یه بهانه داره برا عصبی شدنش

هرچند وقت یکبارم ک میزنه به سیم آخر

مرسی عزیزم ،خواستم‌بپرسم خانومایی که ب طلاق فکر میکنن دلیلش اخلاق شوهراشونه 

من یکی ک فقط به خاطر اخلاق گوهشه

همه جوره باهاش راه اومدم اما هر روز بدتر شد

خسته شدم

اصلا نرمال نیس

یه آدم عقده ای عصبیه

فقط هی من باید حواسمو بدم بهش محبت کنم تا بهم محبت کنه

جالب اینه همش ادعای عشق و وفاداری داره