1232
1247
عنوان

امشب تصمیم قطعی گرفتم.طلاق توافقی

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 69 پست
[QUOTE=87507919]چند ساله؟[/QUOT نزدیک هفت ساله

زیاده نسبتا

منم اگه الان جدا نشم احتمالا دو سال دیگه جای الان تو باشم و هی غصه بخورم چرا زودتر جدا نشدم

زندگی لیاقت میخواد

خدایا بابت همه چی ازت ممنونم

من تا به حال به زبون نیاورده بودم اینارو فقط تو‌دلم ودر جنگ‌با خودم بودم نمیدونم چکار کنم

💜خداوندا ! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم که تو چون خود نداری💜

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

من تا به حال به زبون نیاورده بودم اینارو فقط تو‌دلم ودر جنگ‌با خودم بودم نمیدونم چکار کنم

حتما از شوهرتم دلخوریایی داری ک داری به جدایی فکر میکنی

خدایا بابت همه چی ازت ممنونم
1156
حتما از شوهرتم دلخوریایی داری ک داری به جدایی فکر میکنی

شاید اگه بگم نه دروغ گفته باشم‌چون بالاخره اختلاف سلیقه هایی باشه ولی خوبی هاش خیلی بیشترن بخام ازش ایراد اخلاقی بگیرم نداره واقعا 

💜خداوندا ! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم که تو چون خود نداری💜
شاید اگه بگم نه دروغ گفته باشم‌چون بالاخره اختلاف سلیقه هایی باشه ولی خوبی هاش خیلی بیشترن بخام ازش ...

اگه شوهرت خوبه بیخیال شو شاید قصد اونا طلاق شما باشه پیروزشون نکن...حیفه رابطه خودتون کن بخاطر اونا خراب شه فک کن وجود ندارن واکنش نشون نده

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...
اگه شوهرت خوبه بیخیال شو شاید قصد اونا طلاق شما باشه پیروزشون نکن...حیفه رابطه خودتون کن بخاطر اونا ...

شوهرم اخلاقاش عالیه دنیا رو‌بگردم مثلش نیس واسه من ولی فقط کینه خانوادش باعث شده از چشم دور شه

شوهرم اخلاقاش عالیه دنیا رو‌بگردم مثلش نیس واسه من ولی فقط کینه خانوادش باعث شده از چشم دور شه

اگه اینجوره بعد پشیمون میشی دلت براش تنگ میشه چند وقت پیش یکی تا پیک زده بود دلم واسه شوهرسابقم تنگ شده اما اون آقا دیگه ازدواج کرده بود خیلی دلم سوخت...به بعدش فکر کن شوهرت چه گناهیی داره هرچه قدرم بد باشن درحد خودش که میگی پشتته بااخره خونوادشن نمیتونه اسلحه بگیره رو سرشون که

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...
اگه اینجوره بعد پشیمون میشی دلت براش تنگ میشه چند وقت پیش یکی تا پیک زده بود دلم واسه شوهرسابقم تنگ ...

آره راس میگین شما مرسی از راهنمایی تون😘😘😘  آره خود همسرم در حد خودش خوبه هوامو خیلی داره از هر جهت با اطرافیانم مقایسه میکنم از نظر اخلاقی و انسانی هیچی کم نداره شاید همینم باعث شده اقدامی نکنم تا حالا

8