2733
2739

نمیشه همینجا ی مختصر توضیح بدی 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیشه میشه این کار درامد زای از یه سایت خارجیه 

که دکتر طلوعی نحوه کارشو یاد میده و پک اموزش ایشون رو من یک میلیون هفتصد تومن خریدم که دارم الان۱۵۰ تومن میفروشم در واقع برا پک پول نمیگیرم فقط پول پشتیبانی میگیرم و راهنمای میکنم میتونید ۰۹۱۲۰۷۲۵۳۳۰ تو تل گرام پیغام بدی تا ایشون وارد کانالشون کنن تا اطلاعات بیشتری بدست بیارید

2728

بچه ها من کارم تولید صابون و کرم گیاهیه

فوق العادم محصولاتم عالیه

نماینده فروش میخام از همه استانها با پور سانت خیلی خوب

صابونو کرم هم خاستین واسه پوستتون بیاین 

راه ارتباطی

اینستاگرام

darma_soap

یه برنامه بهتون معرفی میکنم که بدون مجموعه گیری ماهی ۶۰ هزار تومان بهتون میده(با روزی ۱۰ دقیقه) اپلیکیشن آسرو رو از بازار دانلود کنید و ثبت نام کنید با کد معرف IR0026796 تا فعال بشه (مثلا میتونید به غیر از گوشی خودتون با گوشی همسر،مادر و...هم انجام بدین که از هرکدوم ماهی ۶۰تومن جمع کنید)

یه روش دیگه ایی هم از این برنامه بلدم که میتونین بیشتر به درامد برسید برای اطلاعات بیشتر به ایدی تل پیام بدین تا راهنماییتون کنم @Berkam

سلام به همگی

کار در منزل تضمینی و تست شده

در صورتی که ناراضی باشید وجه برگشت داده میشه.خودم استفاده کردم و راضی بودم و دوست داشتم با شما هم به اشتراک بذارم.

میتونید وارد سایت بشید و خودتون توضیحات کامل و  نظرات بقیه رو در قسمت پایین سایت ببینید.

کافیه به اینترنت دسترسی داشته باشید.

اینم لینک سایت:

https://opizo.com/Q1v8mz

امیدوارم همه دوستان درآمد بالا داشته باشن.

2738
بچه ها من کارم تولید صابون و کرم گیاهیه فوق العادم محصولاتم عالیه نماینده فروش میخام از همه استانه ...

خانوماییکه دنبال یه کار بی دردسر و عالی تو خونه هستین میتونین با من همراه بشین
فقط با داشتن یه گوشی میتونین به درامد میلیونی داشته باشین
ما تولیدی مجسمه چوبی هستیم ما دوتا قیمت تک و عمده داریم که خرید بالای ۱۵ تا قیمتش عمده حساب میشه یعنی هزینش کمتر میشه
شما از ما خرید میزنین و خودتون با زدن کانال در واتساپ و تلگرام و اینستا کارهارو میفروشین
قیمتی که از ما میخرین یه درصدی روش میکشین و اون میشه سود کار شما
هر چی فروشتون بیشتر باشه درامدتون بیشتر خواهد بود
برای دیدن مدل هامون به کانال تلگراممون سر بزنید
Dekori_chobi@

ادرس واتساپمونhttps://chat.whatsapp.com/CqGTgbl6LzX7Vxb1U8To7W

❤باهم مهربان باشیم شاید فردایی نباشد❤

سلام ، یه سایت بهت میدم اگه زرنگ باشی نیازی ب کار کردن نداری و تا ابد دعام میکنی. برای شروع هم هیچ پولی نیاز نداره پس ب امتحانش می ارزه ،موقع ورود خود سایت بهت ۱۰۰ هزارتومن میده تا باهاش خرید و فروش کنی،

من خودم اخرین محصول و خریدم که هر ماه 19میلیون و خورده ای فقط از این سایت برداشت دارم . شماهم اگه هیچ پولی بهش واریز نکنید و فقط با صدتومن خودش شروع کنید ،هفت هشت ماه دیگه میتونید محصول آخری رو بخرید و مثل من 19میلبون هرماه داشته باشید.

اینم بگم که نه برای تبلیغاته نه هیچی ،چون سودی برای من نداره ،فقط چون خودم زجر بیکاری و بی پولی رو کشیدم گفتم معرفیش کنم برای کسایی مثل خودم .

خب سایت برای هنگ کنگه، خرید و فروش محصولاتشونه ک ما فقط باید دوتا گزینه رو بزنیم «خرید و فروش » تمام.

چون ما برای اونا خارجی محسوب میشیم با هربار کلیک کلی سود برای اونا داره ... هیچ پول و سرمایه ای هم ازت نمیخواد ،خودش بهت یه مقدار پول میده ک محصولشونو بخری و بفروشی

اولین کار اینه که میری داخل این سایت 👇🏻

https://trade-united.tv/#/register?code=34592067

ثبت نام میکنی ،ایمیل یا شماره ،رمز عبور و ...

بعدش وارد پروفایلت میشی

تکرار میکنم هیچ سرمایه ای نمیخواد ،خود سایت از اول بهت ۱۰۰ تومن میده ک باهاش میتونی شروع کنی

خب کار چیه؟ تنها کاری ک باید بکنی اینه 👇🏻

پایین صفحه سایت ،وارد قسمت «تسک ها» میشی

اولین محصول ک قیمتش 97500 هست و میخری ، میزنی رو «خرید کنید»

بعدش میزنی رو گزینه «رسید» و همون محصول و همون لحظه میفروشی و 2400 تومن + 97500 ب موجودیت اضافه میشه .

هر روز همین کارو باید بکنی تا موجودیت بره بالا بعد از دوماه میتونی محصول بعدیشو ک قیمتش 325 تومن هست و بخری که این محصول هر روز بهت 9750 تومن پول میده ، همینجور کم کم میری بالا و محصولات بالاتر و میخری ک سودشون بالاتره، و به درامد بالاتر میرسی

اینم کانال تلگرامش 👇🏻

https://t.me/TradeUnited88

حتما نگاهی بهش بنداز کلی فیلم اموزشی داره ،هرسوالی هم داشتی میتونی ازشون بپرسی . درامدتم میتونی هم با تتر برداشت کنی ، هم با کارت های معمولی مثل ملی ،ملت ،صادرات .... من با ملی برداشت ک میزنم بعد ۳روز میاد به حسابم میاد ، اما با تتر حدود نیم ساعته میاد .

داخل سایت ،قسمت «من» «اموزش» فیلم اموزش واریز و برداشت هم گذاشته ,اونارو هم ببین بیشتر اشنا میشی باهاشون ،و خیلی راحته . امیدوارم قدر این فرصت و بدونی و سر سری ازش رد نشی .وقتتو بزار روش و بی دردسر پول در بیار .هرچی هم خواستی راجبشون تحقیق کن ،تضمینیه✅

اینم گروه واتساپشونه حتما عضو شو 👇🏻

https://chat.whatsapp.com/CKuoysHg8N03UngGxA8ssz

اینجا همه میتونن چت کنن و کلی واریزی و برداشت مردم و میتونی ببینی و سوال کنی ازشون . مدیر هاشونم کره ای ان اما ادمین ایرانی دارن، شماره هاشونم برا هنگ کنگه .خلاصه ک خودت همرو نگاه کن و یاد بگیر ک ایندتو ساختی باهاش،به امید موفقیت🌹

اگه خواستید زودتر درامدت بره بالا ،میتونی واریز کنی ب سایت و محصولای بالاترو بخری ک سودش بیشتره ‌.کمتر از 260تومن نمیشه واریز کرد ، من برای شروع 260واریز کردم و با 100تومن خود سایته شد 360 بعدش برداشتش زدم ، وقتی دیدم واریزش اوکیه ،بعدش یه تومن واریز کردم و محصول یک میلیونی رو خریدم ،دیگه واریز نکردم و هی رفتم بالا. الان محصول آخری رو دارم ک سودش میشه ماهی ۱۹میلیون و چهارصد .اگر هم هیچ پولی واریز نکنید ،بعد از هفت یا هشت ماه به این درامد میرسید✅

سوالی هم داشتید به این پیجم پیام بدین

trade_uniited

نمیشه همینجا ی مختصر توضیح بدی 

بچه کسی اگه کار اینترنتی با سود بالا و آموزش رایگان میخواد 

اکثر کارهای اینترنتی باید یه هزینه ایی واسه آموزش یا پکیج بدی

ولی من رایگان بهتون میگم

کسی خواست ایدی تلگرامم پیام بده تا بگم چکار باید بکنه

@brkm70 

من خودم دوستم بهم یاد داده هروز هم دعاش میکنم بخدا

2706