2733
2734

سوالت بپرس شاید بشه راهنماییت کرد

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرس عزیزم من وکیل نیستم ولی رشتم حقوقه و دوسالی هست ک از دانشگاهم میگذره بپرس اگه در محدوده اطلاعاتم بود کمکت میکنم اگه نبود از دوستانم ک وکیل هستن برات سوال میکنم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2728
2738
بپرس عزیزم بتونم حتما راهنماییت میکنم

شوهرم پاییز محل کارش آسیب شدید دید،بیمه نبود،بعد عمل شد گونه ش شکسته بود پیچ مهره گذاشتن،کلی از داخل دهان بخیه خورد،بعد عمل رفت اداره کار شکایت کرد ،مقصر صد در صد پیمانکارش شناخته شد،بعد مراحل قانونی پزشکی قانونی این همه جراحت رو سه درصد زده،شوهرم اعتراض کرد،حالا چند ماه گذشته هیچ خبری نیست،نه احضاریه ای نه چیزی،نمی دونیم کجا باید پیگیری کنیم

شوهرم پاییز محل کارش آسیب شدید دید،بیمه نبود،بعد عمل شد گونه ش شکسته بود پیچ مهره گذاشتن،کلی از داخل ...

عزیزم باید دوباره به همون محلی که اعتراضتون رو ثبت کردید برید و سوال کنید. چون مدت جوابش طول میکشه اما نه چنندماه. باید بری همونجایی که اعتراضتون رو ثبت کردید بپرسید که جوابش چیشده. چون انقدری روند دادگاه و رسیدگی ب پرونده ها بده که حتما باید همیشه برید و سوال کنید. پیگیر باشید اینکه چندماه جوابش نیومده یکم غیرعادیه. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
عزیزم باید دوباره به همون محلی که اعتراضتون رو ثبت کردید برید و سوال کنید. چون مدت جوابش طول میکشه ا ...

مرسی،به نظرتون اعتراض ما درست بوده،آخه شوهرم خیلی عذاب کشید،یه دونه از چشماش کاملا بسته و سیاه کبود بود،کبودیش هنوزم جاش مونده،کنار ابروش بخیه شده،بیچاره دهنش رو جر دادن،دوازده ساعت برا عمل بیهوش بوده اونوقت زدن سه در صد

2706