2726

کیا با این جمله مخالفن کیا موافق؟چرا؟شده کسی خیلی تو مخارج مراعات شوهرشو کرده باشه و الان پشیمون شده باشه ؟

من شادترین دختر غمگین جهانم  

صد درصد موافقم 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

موافقم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صددرصد موافقم

همیشه شعار من اینه:

زنی که خرج نداره ارج نداره.

کلی تجربه دارم در این زمینه از زندگی خودم گرفته تا اطرافیان.

البته خرج تا حدی که شکل بی رحمی به خودش نگیره و طرف رو به ستوه نیاره

ای جان😍 تو فقطططط چرخ بزن در من و دل را بتکان😍😍

من پشيمون زياد ديدم!!! و با اين جمله موافقم!! من خودم ارج  و ارزش خودمو مديون همين شعار هستم ولي خب پامم نميزارم رو خرخره شوهرم !!! بنظرم درامد شوهر هر چقد كه باشه ١٠ درصدش هزينه و خرج و پس انداز همسر بايد باشه 

مخالفم در ظاهر شاید ولی دیدم شوهراشون پشتشون بد حرف میزنن مثلا شنیدم میگن خونه باباش هیچی ندیده ... ولی زن بدون خرج هم خوب نیست اکثر مردها دوس دارن برا زنشون خرج کنن

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
مخالفم در ظاهر شاید ولی دیدم شوهراشون پشتشون بد حرف میزنن مثلا شنیدم میگن خونه باباش هیچی ندیده ... ...

شوهر منم خیلی دوس داره برام خرج کنه ولی من میگم پسنداز کنیم خونه بخریم الان میگم نکنه زیادی مدارا میکنم

موافقم زن همیشه باید به خودش برسه ولی درحد توان و دارایی همسرش 

مثلا اگه حقوقشون ماهی ۲ونیم هست و مستاجر هستن به نظر شما ۱تومن رنگ و مش ولخرجی محسوب می شه یا نه؟؟؟؟

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
شوهر منم خیلی دوس داره برام خرج کنه ولی من میگم پسنداز کنیم خونه بخریم الان میگم نکنه زیادی مدارا می ...

منم خیلی مدارا کردم ولی خونه به نامم کرد به جاش 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
شوهر منم خیلی دوس داره برام خرج کنه ولی من میگم پسنداز کنیم خونه بخریم الان میگم نکنه زیادی مدارا می ...

دیگه ازین ب بعد خرج کن چون دیگه با این قیمتا نمیشه خونه خرید

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

منم همینطور

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
موافقم زن همیشه باید به خودش برسه ولی درحد توان و دارایی همسرش  مثلا اگه حقوقشون ماهی ۲ونیم هس ...

اوهوم واقعا ولخرجیه ی تومن  

2706